Стиль татуювання олдскул

Татуювання - 17830

Татуювання - 17830

Татуювання - 15988

Татуювання - 15988

Татуювання - 12061

Татуювання - 12061

Татуювання - 2537

Татуювання - 2537

Стиль татуювання олдскул

Олдскул, або стара школа татуювання відноситься до західного (особливо американському) тату-стилю. У західному світі довгий час було не прийнято робити татуювання у всіх, крім моряків. Південно-західні племена Асі і полінезійці мають велику культуру татуювання. Сам термін «татуювання» походить від таитянского слова ( «ta-ttow», який є звуком їх традиційної тату-машини). Острови стали джерелом тату-культури і проникли в західний світ завдяки морякам.
 
Традиційні тату-мотиви є морськими: якоря, матроси, русалки, морські зірки, човни, вода, кинджали, ластівки, кубики, а також пін-ап c красивими жінками. Матроси залишали своїх улюблених подруг і дружин на батьківщині, тому у них були їхні портрети, набиті на тілі матроси також були дуже забобонними, і символічні татуювання використовувалися як «захист» від штормів і морських негараздів.
 
Найвідомішим традиційним художником-татуювальників є Сейлор Джеррі: він був матросом все своє життя і татуював в основному моряків. Він відкрив магазин татуювань на Гаваях, і з цього моменту почав поширювати свій стиль татуювання. Він помер в 1973 році, залишивши сильне спадщина у вигляді власного стилю, який нині іменується традиційними, а нові татуювання з елементами традиційного стилю називаються олдскул.
 
Традиційні татуювання характеризуються товстими чорними або синіми контурами і яскравими квітами (червоний, жовтий, зелений, синій). В результаті виходить сміливий дизайн, який іноді може виглядати «грубим» в порівнянні з більш сучасними і витонченими стилями татуювання. Традиційний стиль татуювання виконували моряки, ув'язнені і самоучки з примітивним обладнанням для татуювання. Сьогодні у нас є матеріали і інструменти, але олдскул натхненний цими традиційними татуюваннями, тому він включає в себе їх мотиви, але на новий лад.
 
Олдскул і американські традиційні татуювання - це роботи з багатої спадщини і традицій. Відомий у всьому світі як перший і самий популярний західний стиль татуювання, вони знову повернулися в моду ще кілька років тому і тепер є одним з найпопулярніших. Стиль був вперше використаний на початку 1900-1950-х років, але з обмеженим вибором доступних кольорів чорнила.
 
Класичний традиційний стиль спирався на сміливі, важкі чорні контури, мінімум відтінків, сильні кольору, такі як зелений, червоний, жовтий, іноді синій або коричневий. Це татуювання, зроблені великими мазками, сильні контури і колірні блоки добре виділяються. Дизайн залишається відносно простим, найпопулярнішим предметом були татуювання символів армії або флоту для моряків або солдат, чарівних дівчаток, орлів, змій, серця і кинджала, ластівки, троянди з шипами і простими написами. Такі татуювання робили в основному чоловіки. У наш час гендерна грань стерлася, а дівчата майже повністю забиті трояндами і якорями, виглядають дуже стильно. Ці татуювання не так "грубі", як оригінальні роботи моряка Джері, але зберігають всі атрибути стилю.
 
Ви можете дотримуватися традиційного дизайну або знайти сучасну ідею, змішуючи нові віяння з класичним тату-стилем. Можливості нескінченні. Чому б не спробувати метелика старої школи або міцний кельтський хрест з жирними лініями і сильними кольорами в суворій традиції татуювання?
 
У світі є великий вибір татуировщиков і студій, які володіють навичками олдскул татуювання, вибір за вами. Ви повинні знайти підходящого художника для вас, який захоплений цією давньою традицією. Майстри, які спеціалізуються тільки в цьому стилі просто не можуть перестати створювати нові приголомшливі твори тату-мистецтва.