Стиль татуювання біомеханіка

Татуювання - 516

Татуювання - 516

Татуювання - 10404

Татуювання - 10404

Татуювання - 5083

Татуювання - 5083

Татуювання - 4213

Татуювання - 4213

Татуювання - 1397

Татуювання - 1397

Стиль татуювання біомеханіка

Біомеханіка - це стиль татуювання, який поєднує частини і елементи машин і роботів з органікою - кістками, венами і нервами. Якщо ми говоримо про біомеханічному мистецтві, будь то татуювання, комікси, ескізи або живопис, головне ім'я, яке потрібно назвати, - це Ханс Гігер. Гігер, як художник популяризував біомеханічне мистецтво ще в 1979 році, коли він розробив дизайн істот і загальну стилістику для знаменитого фільму «Чужий».
 
Цей похмурий і депресивний стиль з деталями плоті і частинами роботів був його вибором, тому ми можемо сказати, що він породив біомеханіку як унікальний і новий стиль: мистецтво, що поєднує органічний і біологічний дизайн з кібер-механікою.
 
У 1990-х роках завдяки мистецтву Аарона Каїна, біомех став дуже популярним тату-стилем: нерідко можна побачити біомеханічні вставки, ноги і спини. Біомеханічні татуювання є прекрасними татуюваннями, тому що у них багато деталей і відтінків. І це суперстильна. Якщо биомеханическая татуювання виконана в темних тонах, це тільки додає їй красу. А ще біомеханіка ідеально підходить для маскування старих або невдалих татуювань.
 
Велика частина ідей біомеханічної татуювання взята безпосередньо з фільму «Чужий» Рідлі Скотта, і це означає, а ці фільми успадковують серію Некрономикон від Ханса Гігера. Сьогодні художники-татуювання малюють своє оригінальне мистецтво біомеха, наприклад, Аарон Каїн і Гай Айтісон.
 
Біомеханіка дуже реалістична і в той же час абсолютно фантастична. Спочатку він був чорно-сірим. Пізніше художники-татуювання почали розробляти власну оригінальну бачення. Біомеханіка знайшла колір і перетворилася в те, що ми бачимо зараз. Колірної реалізм, обсяг і чорно-білий стиль, використовується, щоб зобразити кістки і сухожилля, замінені металевими шестернями, загорнуті м'язами і сухожиллями, трубки, пов'язані з артеріями. Останньою тенденцією в біомеханічних татуюваннях є 3D-ілюзія розриву шкіри, щоб показати роботизовані частини під нею.