Стиль татуювання Чикало

Татуювання - 15988

Татуювання - 15988

Стиль татуювання Чикало

Татуювання в стилі Чикало виділяються серед своїх побратимів знаковою тонкої чорною лінією, виразною чорно-білої картинкою і м'яким, але виразним затінюванням. Чикало - це реалістичний і крутий вигляд, а також дивовижна історія образів.
 
Татуювання чикано - це реалістичні портрети, релігійні та культурні та символи і написи. Татуювання чикано були прославлені в Лос-Анджелесі вуличної культурою Чикало, а більшість дизайнів цього стилю були створені у в'язниці. Як дуже впливовий стиль татуювання, татуювання чикано допомогли розвинути і надихнути багато різних стилів татуювання від портретів і реалізму до чорно-білих татуювань. Коли все зроблено правильно, ніщо не вражає людей, як титрування рукава в стилі чикано.
 

Історія татуювання Чикало

 
Субкультури використовують символи і татуювання, щоб організовувати себе в групи і створювати яскраві знаки відмінності. Татуювання чикано нічим не відрізняються. Перші татуювання чикано вперше з'явилися в банді Пачукою в 40-х роках. Дизайн складається з татуювання хреста Пачукою між великим і вказівним пальцями. Знаки банд написи і портрети були також переважної татуюванням для чикано.
 
Чорно-білі чорнило були широко використані в татуюваннях чикано, оскільки це були найдоступніші кольору чорнила в тюрмі. Мистецтво тату в стилі чикано було вдосконалено і розвинене на вулицях Лос-Анджелеса в 70-х і 80-х роках. Тюремні татуювання чикано стали наноситися за допомогою якісних татуіровочних машин і чорнила. Раніше татуювання була заборонена в тюрмі. На вулицях Лос-Анджелеса були популярні чикано-тату з безлічі різних чикано-написів, таких як «Посміхайся зараз, плач потім».
 

Символи Чикало

 
У релігійних татуюваннях чикано є Ісус, діва Марія, хрести, моляться руки і хрест Пачукою. Хрест Пачукою - тату з трьома крапками над хрестом. Три точки означають mi vida loca (моя божевільна життя), а хрест - символ бога. Ця татуювання є і релігійної, і символом угруповання банд.
 
Портрети і реалістичні чикано-тату включають в себе сім'ю, втрачених близьких, дівчат, автомобілі, ковбоїв, клоунів, знаменитостей і знакових фігур з історії мексиканської революції.
 

«Посміхайся зараз, плач потім»

 
Легенда татуювання в стилі Фредді Негрете прийду малий цей дизайн, коли побачив оголошення для акторського класу з масками Комедії і Трагедії - він додав до дизайну слова «Посміхайся зараз, плач потім». Фраза відбувається з однойменної пісні групи «Sunny & the Sunglows».
 
Ця татуювання символізує те, як людина приховує слабкість і страждання у в'язниці. У чикано тату особи клоунів і театральні маски можуть використовуватися з написом або без напису «Посміхайся зараз, плач потім», включеної в дизайн. «Грати зараз, платити потім» і «Моя щаслива життя, моя сумна життя» - також варіанти однієї і тієї ж концепції. Зазвичай написи чикано татуювання є назви міст і країн, районів, прізвища та цитати. Написи або слова б'ються самі по собі, разом з портретами або включені великий сюжет.
 
Орел - ще один широко використовуваний символ в татуюваннях чикано. Орел - символ ацтеків для воїна, а також зустрічається на мексиканському прапорі. Орел чикано уособлює свободу. Dia De Los Muertos або день мертвих - також популярний сюжет чикано татуювання.