Стиль татуювання орієнтал

Татуювання - 12061

Татуювання - 12061

Татуювання - 15753

Татуювання - 15753

Татуювання - 10763

Татуювання - 10763

Татуювання - 1902

Татуювання - 1902

Татуювання - 1840

Татуювання - 1840

Стиль татуювання орієнтал

Орієнтал або східний стиль ніколи не перестає оновлюватися. Багато можливостей для дизайну татуювання розгортається, як тільки ви вирішите вивчити цей стиль: сотні тим з азіатського фольклору і віковими традиціями та роботи незліченних художників татуювання з усього світу, уособлюють цей стиль.
 
Говорячи про східному стилі, легко помилитися, маючи на увазі тільки японський стиль, але не беручи до уваги великий внесок інших країн і їх культур в мистецтво татуювання. Просто подумайте про тибетської татуювання з її елегантною буддистської і духовної містикою, не кажучи вже про китайських дизайнах. До речі, дуже мало уваги приділяється китайської традиції, так як часто повторюється в японських символах - тигр, фенікс або дракони, які супроводжують найвідоміших героїв японського Suikoden. Тим часом в китайській культурі також представлені всі ці символи, в своїй унікальній стилістиці.
 
Є теми, пов'язані з природою - такі як вишневий колір, півонії, хризантеми і божества, складні ікони, зміст яких був визначений протягом століть релігійної інтерпретації, що проходить через мистецтво. Серед дизайнів популярні маски, вода (річки і водоспади), кров - драматичні червоні плями, які часто зустрічаються в японських сценах, а також дракони, демони, гейші і риби вряди.
 
Незалежно від того, який спосіб ви оберете, його потрібно опрацювати з розумінням того, що ви ризикуєте спотворити первісний зміст композиції. Тут ми дамо вам кілька прикладів тонких інтерпретацій стилю, якому так важко вибрати, але так легко полюбити.