Стиль татуювання реалізм

Татуювання - 16166

Татуювання - 16166

Татуювання - 16125

Татуювання - 16125

Татуювання - 15829

Татуювання - 15829

Татуювання - 10402

Татуювання - 10402

Татуювання - 6161

Татуювання - 6161

Татуювання - 10780

Татуювання - 10780

Татуювання - 10804

Татуювання - 10804

Татуювання - 10825

Татуювання - 10825

Татуювання - 15849

Татуювання - 15849

Татуювання - 13982

Татуювання - 13982

Стиль татуювання реалізм

Реалістичний стиль прийшов в татуювання з великого мистецтва. Класичний реалізм був частиною образотворчого мистецтва, ще в епоху Відродження, а нині знайшов свій шлях у світ татуювань, який пережив епоху свого становлення в другій половині 20-го століття. З тих пір реалістичний стиль стає все більш вишуканим і надзвичайно популярним.
 
В даний час ви можете знайти приголомшливі кольорові і чорно-сірі портрети майже будь-якої знаменитості, про яку ви можете подумати, а також реалістичні зображення природи і практично будь-які мислимі сюжети. Реалізм або фотореалізм - це стиль, який породжує художні роботи, які виглядають як фотографії або реальний 3D-об'єкт. Термін реалізм в світі мистецтва відноситься до творів, які є точними уявленнями реальних життєвих образів. У центрі уваги цього стилю, як правило, знаходяться портрети, тварини, декорації і різні об'єкти. З нових стилів татуювання фотореалізм є одним з найбільш захоплюючих. Така робота вимагає крайнього терпіння і художника і вражаюче увагу до деталей. Часто, реалізм включає багато шарів і квітів, щоб максимізувати контраст, глибину і обсяг. Деякі художники можуть змусити певні частини зображення виглядати по-справжньому мокрими, наприклад, внутрішню частину рота людини, або ті, що плачуть очі.
 
Реалістичні татуювання натхненні реалістичним рухом в образотворчому мистецтві, яке зародилося у Франції в 1850-х роках. Це була відповідь на драматичні й емоційні стилі, такі як романтизм, який передував цьому. На відміну від романтиків, реалістів не цікавили мелодраматичні пози або надмірно емоційні образи. Реалісти часто були мінімалістами, яких більше цікавила правда, ніж гіпербола. Коли реалізм застосовується до татуювання, стає очевидним, що мінімалістський підхід не завжди є легким підходом. Ці татуювання зазвичай виконуються в чорно-білому кольорі, тому що використання вузького діапазону кольорів знижує складність досягнення бажаного рівня деталізації. Однак ці роботи, звичайно, не обмежуються чорно-білими квітами, вам просто потрібно знайти художника, який працює в колірному реалізмі. Наприклад, Шейн О'Ніл, добре відомий своєю роботою.
 
Однією з характеристик, яка ставить реалізм окремо від традиційних стилів, є відсутність різких обрисів; замість цього перевага віддається градиентам і контрастів. Створити реалістичне зображення за допомогою тату-машинки набагато складніше, ніж за допомогою олівця. Художники, які практикують реалізм тренуються протягом багатьох років, перш ніж почати працювати на тілі людини, і ця самовідданість є гідним поваги.