Японський стиль татуювання

Татуювання - 16042

Татуювання - 16042

Татуювання - 2276

Татуювання - 2276

Татуювання - 2059

Татуювання - 2059

Татуювання - 1872

Татуювання - 1872

Татуювання - 2275

Татуювання - 2275

Татуювання - 2375

Татуювання - 2375

Татуювання - 2584

Татуювання - 2584

Татуювання - 1939

Татуювання - 1939

Татуювання - 1618

Татуювання - 1618

Татуювання - 1322

Татуювання - 1322

Японський стиль татуювання

Традиційний японський стиль татуювання, його дизайни і стилістичні ноти залишаються популярними джерелами натхнення багатьох сучасних татуювань. Багато тату-художники вважають за краще комбінувати старі мотиви з новими ідеями, щоб створювати дизайни, які варіюються від цікавих сюжетів до тонких творів мистецтва.

Незалежно від конкретного сюжету, японські татуювання мають одну спільну рису: коріння в Ірезумі або традиційних японських татуюваннях. Щоб отримати розуміння і оцінити цю давню форму мистецтва, спочатку потрібно дізнатися про її багате і барвистому минулому. У японському мистецтві, татуювання можна простежити протягом цілих століть.

Найбільш ранні ознаки феномена тату-мистецтва можна знайти на татуйованих осіб японських глиняних фігурок від 5000 B.C. Ще одне давнє згадка про це мистецтво є в Вей Чжі, китайської хроніці III століття. Текст хроніки показує, що в той час «чоловіки молоді та старі, все татуювали особи і прикрашали тіла татуюваннями». Однак в 7-му столітті форма мистецтва в Японії зменшила оберти. Люди почали дивитися на татуювання із засудженням. До 720-му році нашої ери вони навіть використовувалися як форма таврування і покарання для ув'язнених, куртизанок і злочинців. Ця практика в кінцевому рахунку тривала понад 1 тисячі років.

У XVIII столітті японські татуювання зазнали ще однієї трансформації. Через домінування барвистою і мальовничій гравюри на дереві, татуювання, зроблені в цьому стилі, стали популярними серед людей низького соціального статусу, таких як робітники, селяни і бандити. З огляду на зв'язку тату з нижчим класом і його довгу і сумнівну історію, Ірезумі були оголошені поза законом в Японії, хоча тату-художники все ще могли законно татуювати іноземців.

Ця лазівка ​​виявилася особливо важливою в XIX столітті, коли тату-художники почали татуювати заїжджих моряків. В результаті цього їхня робота - і все культурні мотиви, символи і стилі, які її супроводжували - були «виставлені» у всьому світі. Таким чином, хоча це була незаконна форма мистецтва для жителів своєї країни, японська татуювання придбала глобальну популярність і популярність.

Основні мотиви японської татуювання


Що стосується тим, то японські татуювання часто демонструють повагу до природи, а саме до тварин і квітам. Укійо-е гравюри, також часто знаходять своє відображення в традиційних татуюваннях.

Японські тату-тварини


Багато японських татуювання зображують тварин, пов'язаних з силою і мужністю - це леви, тигри і дракони. Риби Коі є історично популярним сюжетом, оскільки вони символізують удачу, успіх і везіння.

Японські тату-квіти


Не дивно, що Сакура (квітуча вишня) залишається найпопулярнішим квітковим мотивом, знайденим в японських татуюваннях. Квіти лотоса, півонії та хризантеми також зображують красу квітів, які поширені в Японії.

Японські тату-персоонажей


Як реалістичні, так і міфологічні фігури часто фігурують в японських татуюваннях. Портрети людей, впроваджені в реалізм, включають воїнів і гейш, а фольклорні фігури включають Тенгу (примари) і Вони (демонів).

Японські татуювання сьогодні


Сьогодні художники-татуювання по всьому світу дивляться на традиційний Ірезумі для натхнення. Хоча практика тату стала законною в Японії з 1948 року, вона все ще є табу. Таким чином, пошук тату-салону в країні може бути складним завданням. Крім того, особам з татуюванням може бути заборонено входити в деякі громадські місця, такі як лазні, гарячі джерела і спортивні зали (деякі з цих місць допускають вхід, якщо татуювання приховані).

Татуювання стали популярними серед молоді в Японії. Хоча багато хто використовує сучасні інструменти, такі як тату-машинки, деякі японські тату-майстра хочуть зберегти стародавні підходи, такі як Теборі, або японська традиційна ручна техніка Татуювання. Ці роботи створюються з використанням голки з металу або дерева і можуть займати значно більше часу, ніж при використанні більш сучасних технологій. Багато ентузіасти татуювання і художники, заради збереження стародавнього ремесла, готові докласти зусиль.