Чорно-біле татуювання

Татуювання - 17854

Татуювання - 17854

Татуювання - 14626

Татуювання - 14626

Татуювання - 15218

Татуювання - 15218

Татуювання - 14465

Татуювання - 14465

Татуювання - 516

Татуювання - 516

Татуювання - 15988

Татуювання - 15988

Татуювання - 10402

Татуювання - 10402

Татуювання - 10358

Татуювання - 10358

Татуювання - 10404

Татуювання - 10404

Татуювання - 11325

Татуювання - 11325

Чорно-біле татуювання

Чорно-біла татуіровка - це стиль татуювання, який використовує тільки чорне чорнило в різних відтінках і зазвичай використовує одну голку. Вважається, що цей стиль татуювання стався з в'язниць і пізніше популяризували в тату-салонах.
 
Чорно-білий стиль татуювання часто називають "тюремним" і вважається, що він стався в тюрмах, де ув'язнені мали обмежений доступ до різних матеріалів. Ув'язнені вдавалися до використання гітарних струн для голок і використовували попіл від сигарет або чорнило для ручок. Створювалися саморобні машини для татуювання, які приводилися в дію з використанням невеликих моторів, здобутих з касетних програвачів. Тюрми, як правило, забороняють укладеним робити татуювання, тому їх можна було б зробити тільки таємно. В кінці 1970-х і початку 1980-х років «тюремний стиль» став популярним в тату-салонах за межами тюрем і був перейменований в «чорно-білий». На заході цей стиль виник з культури чикано або чоло в Лос-Анджелесі.
 
Як правило, чорно-сіра татуювання проводиться шляхом розведення чорного чорнила дистильованою водою в різних пропорціях для створення «промивання» - так отримують більш світлі відтінки. Сірі відтінки також можуть бути отримані шляхом змішування невеликих кількостей чорного чорнила з білими чорнилами, що дає більш насичений і яскравий результат, але вимагає більш обережного застосування. Затінення зазвичай є важливим компонентом для таких типів татуювань, оскільки вони будуть вигоряти протягом декількох років і втратять виразність без сильних чорних ділянок, які забезпечують контрастність і дозволяють татуювання виділятися. Тонкі відтінки чорного і сірого вимагають високого рівня майстерності і ілюструють професіоналізм тату-художника.
 
Чорно-білий стиль використовується для різних тем татуювань. Японська татуювання ірезумі, такі як короп коі, традиційно виконуються з використанням чорно-білого кольору. Кольорові ірізумі іноді використовують чорно-сірі тони, так само, як живопис суми-е. Класичні татуювання чикано - які включають широкий спектр дизайнів, такі як значки в католицизмі або мексиканський прапор і частково виникли з тюремного життя, також зазвичай виконуються чорно-білими. Фотореалістичні портрети також зазвичай виконуються в чорно-сірому кольорі і зазвичай краще чинять опір вигоряння, ніж кольорові портрети.
 
У деяких кольорових татуюваннях художники можуть спочатку використовувати чорно-сірий колір, щоб створити основу для подальшого затінення з використанням кольорів. Кольорові чорнила можна додати прямо над чорними і сірими частинами татуювання.