Стиль татуювання скетч

Татуювання - 12662

Татуювання - 12662

Татуювання - 14379

Татуювання - 14379

Стиль татуювання скетч

Татуювання в стилі Скетч - схожа на ескіз або начерк, але хороший і цілісний настільки, що є закінченим твором. Звичайно, cкетч є повноцінним стилем і є майстри, які працюють тільки з ним, але іноді такі тату виходять зі справжніх ескізів.
 
Скетч-тату - це легкий і невимушений малюнок з недбалими лініями і зухвалими сюжетами. Стиль не любить надмірно чітких і рівних ліній - тільки штрихи, які м'яко виділяють малюнок.
 
Татуювання в стилі Скетч - виглядають дуже вишукано, лаконічно і реалістично. Майстер, який робить таке татуювання, повинен в повній мірі володіти своїм мистецтвом. Кожен штрихів і кожна, на перший погляд недбала лінія, повинна бути чітко і абсолютно точно виведена, щоб малюнок виглядав добре і якісно. У тату-художника немає можливості стерти або зафарбувати невдалу частину малюнка, він зобов'язаний робити свою роботу добре з першого разу.
 
Головними сюжетами татуювання в стилі Скетч є портрети, міські деталі, зображення тварин, візерунки, герої міфів і легенд, романтичні і казкові сюжети.
 
Даний стиль має і ряд цілком утилітарних особливостей. Якщо вам розподобатися робота в цьому стилі, то її завжди можна доповнити деталями, квітами і насиченістю розвинувши ескізу до повноцінної роботи вже в зовсім іншому стилі.
 
Скетч-тату унікальний стиль, який ідеально підійде людям, які ще не готові до створення великої і барвистою татуювання або бажають більш тонкий, вишуканий і витончений малюнок. Часто татуювання начерк роблю з прицілом на майбутнє, щоб потім доповнити її деталями і наповнити фарбами.
 
Якість скетч-тату, як і будь-якого іншого стилю в першу чергу залежить від майстерності майстра, а тому до його вибору треба поставитися дуже серйозно. Тату-начерк зроблений рукою справжнього майстра прикрасить вас і може послужити початком грандіозної роботи на все тіло.