Біоорганіка

Татуювання - 16459

Татуювання - 16459

Татуювання - 10897

Татуювання - 10897

Татуювання - 15991

Татуювання - 15991

Татуювання - 4555

Татуювання - 4555

Татуювання - 3827

Татуювання - 3827

Татуювання - 1354

Татуювання - 1354

Біоорганіка

Стиль татуювання біоорганікі являє собою абстрактну візуалізацію течії життя і складається з деталей, які взяті в природному світі. Кістки, зуби, вени, м'язи, ребра і інші образи внутрішніх частин людського тіла. Подібно біомеханічних тату, де індустріальні елементи, робомеханіка і технології злиті з анатомічної структурою людини, биоорганические татуювання роблять те ж саме, але з більш «органічними» деталями.
 
Незалежно від того, якого тату-художника ви виберете для себе, ваша біоорганічна татуювання буде на 100% унікальна, так як дизайни таких робіт призначені для конкретного тіла, конкретної людини. Биоорганическая татуювання змінюється разом з рухом людського тіла. Вона об'ємна і жива.
 
Як правило, биоорганические татуювання дуже текстуруванні і об'ємні. Роздивляючись роботи тату-художників, таких як Роман Абрего, Нік Бакстер і Пол Бут, ви побачите потужне використання образів коралів, кісток, металів, рослин, кори дерев та інших елементів живої природи. Ці зображення можуть зливатися з внутрішніми органами і структурою людського тіла, такими як вени, м'язи, органи і судини. Краса і яскрава кольорова палітра живої природи дає біоорганічної татуювань велику яскравість і помітність. А ось біомеханічні татуювання зазвичай темніші як за кольором, так і за настроєм.
 
Грань, яка відділяє біоорганікі від біомеханіки, може бути розмитою; обидва стилю мають багато спільних елементів і деталей. Вони часто змішуються. Багато тату-художники використовують яскраві кольори і додають елементи механіки в свій дизайн. Це можуть бути металеві панелі, проводка, мікросхеми й проведення, насоси і сервоприводи. Мета - створити більш динамічний і живий дизайн.
 
Биоорганические татуювання найкраще робити у дуже досвідчених художників-татуировщиков, добре розбираються в теорії кольору, легких перспективи і анатомії людини. Ідеальна біоорганічна татуювання буде природним чином повторювати лінії людського тіла і виявлятися як «частину» полотна шкіри.