Стиль етнічне татуювання

Татуювання - 4304

Татуювання - 4304

Татуювання - 2595

Татуювання - 2595

Татуювання - 2177

Татуювання - 2177

Татуювання - 2478

Татуювання - 2478

Татуювання - 2165

Татуювання - 2165

Татуювання - 2614

Татуювання - 2614

Татуювання - 1292

Татуювання - 1292

Стиль етнічне татуювання

Етнічні татуювання часто називають первісними або традиційними. Етнічні - найточніше визначення даного стилю тату. Коріння етнічного тату-мистецтва можна знайти в численних племенах і етнічних групах по всьому світу, а також в історії, включаючи древніх єгиптян, вікінгів, галлів, кельтів, інуїтів і багатьох інших культур з Борнео, Таїланду, Північної Африки, Філіппін і навіть островів Тихого океану.
 
Слово татуювання походить від полінезійського слова tatau. Тата - дуже важлива традиція Полінезії, пов'язана з давніми віруваннями. Татуювання розповідали історію життя свого власника і іноді вказували на його місце в суспільстві, точно так же, як і на фізичному посвідченні особи. Це був також обряд посвячення, з дитинства у доросле життя.
 
Мистецтво тату мігрувало на острови Полінезії з Південно-Східної Азії, а потім по-різному розвинулося на кожному з них. Багато з невеликих островів втратили традиційне мистецтво татуювання. Християнська євангелізація також сприяла зникненню практики татуювання. Але на щастя, завдяки роботі етнологів та ентузіастів татуювання етнічна татуювання пережила відродження, завоювавши своє місце в полінезійському суспільстві і в світовому тату-мистецтво.
 
Це призвело до появи різних полінезійських стилів, які ми знаємо сьогодні: маорі (з Нової Зеландії), Самоа, Гавайські острови (з Гавайських островів), таітянци (з Таїті) і маркізи (з островів Маркезан). Оскільки острова тепер відкриті для інших культур, різні стилі змішуються, стаючи більш пристосованими до сучасності і набувають елегантність.
 
Нео-племінної тренд 90-х років зі Сполучених Штатів, натхненний стилем Борнео, що не був найкращим прикладом впливу етнічної татуювання на сучасну. Але, сучасне відродження етнічного тату дозволяє створювати красиві і вражаючі роботи.
 
Етнічні татуювання затребувані у всьому світі., Художники і клієнти відчувають зв'язок з етнічними культурами і їх естетикою. Відроджуються деякі зовсім забуті практики, наприклад, татуювання вікінгів і справжні кельтські татуювання.
 
Етнічні татуювання є джерелом натхнення для зростаючих стилів, таких як геометрія, дотворк і блекворк. Якщо ви хочете продовжити традиції своїх предків, або просто тому, що ви пристрасно любите татуювання, вибір красивих етнічних татуювань буде правильним.