Традишнл (Традиційний стиль татуювання)

Татуювання - 17870

Татуювання - 17870

Татуювання - 15988

Татуювання - 15988

Татуювання - 14484

Татуювання - 14484

Татуювання - 16012

Татуювання - 16012

Татуювання - 6161

Татуювання - 6161

Татуювання - 11366

Татуювання - 11366

Татуювання - 11326

Татуювання - 11326

Татуювання - 15794

Татуювання - 15794

Татуювання - 15778

Татуювання - 15778

Татуювання - 15660

Татуювання - 15660

Традишнл (Традиційний стиль татуювання)

Перші тату-машинки з'явилися починаючи з 1872 року, ми зараз розглядаємо традиційний метод татуювання. Машинка для татуювання змінила галузь і привела до появи різних стилів татуювань. Давайте подивимося на традиційні татуювання.

Історія традиційних татуювань


Йдеться про татуюваннях, що з'явилися відразу після винаходу тату-машини. Прості і з невеликою колірною палітрою, ці дизайни дозволили художникам легко і швидко татуювати. У цей вирішальний момент люди хотіли бути татуйованими часто, що художники ледь справлялися з кількістю клієнтів! Художники практикували і вдосконалювали свої навички, роблячи процес татуювання дуже швидким. Багато хто використав готові малюнки, щоб переводити їх на шкіру клієнтів. Сучасні майстри вважають такі татуювання позбавленими унікальності.

Традиційні татуювання часто патріотичні. Вони включають в себе герби, військові символи і знаки та іншу армійську атрибутику. У традиційній татуювання також присутній морська тема, так як моряки були першими хто зробив татуювання популярними. Перебуваючи в екстремальних умовах, вони намагалися нанести на свою шкіру різні символи і охоронні обереги. Для багатьох це була можливість залишити згадку про відвідини інших частин кольору.

Великий внесок у традиційний стиль залишив художник Норман Кейт Коллінс відомий, як Моряк Джеррі. Він вважається батьком-засновником стилю «олдскул». Після служби в армії Коллінс відкрив свій перший тату-салон в чайна-тауні Гонолулу і забив татуюваннями ціле покоління американських моряків. Пронизаний серця, крилаті кинджали, якоря, ластівки, русалки, грудисті дівчини та інша крутота - це його рук дело.Художнікі як і раніше використовують їх в татуюваннях сьогодні, завдяки їх широкому значенню і значущості практично для всіх.

Значення традиційної татуювання


  • Серця: Любов, звичайно. Серце, яке кровоточить або розбивається просто показує втрачену любов, яку пережив його носій. Серця зі швами показують невразливість істинної любові.
  • Ластівки: ластівки часто з'являються в портах і іноді сідають на кораблі. Їх значення - це дорога до дому, свобода і віра. У світі моряків, життя яких не залежить від них самих, свобода ластівок і шпаків радувала багатьох матросів.
  • Роза: Традиційний символ любові. Коли солдат або матрос йде в похід, троянда - буде нагадувати йому про коханих, які залишилися вдома.

Традиційні татуювання для чоловіків і жінок


У наш час традиційна татуювання втратила свої морські і патріотичні коріння і стала самобутнім стилем. Тепер вона популярна не тільки у суворих чоловіків, а й у тендітних жінок. Прості і брутальні образи цього стилю додають зухвалості жіночого образу. Традиційний стиль татуювання, хоча і не реалістичний, сьогодні визнаний і поважаємо.