Стиль татуювання Ньюскул

Татуювання - 17113

Татуювання - 17113

Татуювання - 17114

Татуювання - 17114

Татуювання - 16642

Татуювання - 16642

Татуювання - 11657

Татуювання - 11657

Татуювання - 12047

Татуювання - 12047

Татуювання - 770

Татуювання - 770

Стиль татуювання Ньюскул

Ньюскул татуювання - відомі своїми яскравими квітами, густий насиченою лінією і мультяшними пропорціями. Незважаючи на своє ім'я, на них в значній мірі впливає традиційна американська татуювання.
 
Цей стиль татуювання є відродження традиційних татуювань з більш широким спектром кольорів і градієнтів. Поряд з цим, ньюскул татуювання охоплюють всі типи сюжетів, від старих орлів і якорів до більш пізніх стилів карикатури. Всі татуювання - це твори мистецтва, але завдяки їх інноваційним методам татуювання ньюскул виділяються, як блискучий і неповторний стиль.
 
Дизайни татуювання в стилі ньюскул можливі тільки тому, що їх художники вважають за краще ділитися і поширювати свої техніки для інших художників. Як і у випадку з будь-яким відкритим вихідним кодом, це призвело до появи високої якості контенту, який продовжує поліпшуватися. Основні типи ньюскул тату використовують суцільні чорні контури - схожі на татуювання Ірезумі або мистецтво коміксів - разом з двома або трьома базовими кольорами. Хоча колірна гамма зазвичай обмежена кількома кольорами, градієнти можуть приховувати це, змішуючи кольори і надаючи зображенню велику глибину. Крім того, багато художників будуть додавати деякі додаткові кольори.
 
Це відрізняє ньюскул татуювання від татуювань старої школи, які обмежені в своїй колірній палітрі червоним, білим, синім, жовтим, зеленим і чорним - ніколи нічого незвичайного.
 

Типи ньюскул татуювань

 
Ньюскул татуювання тварин - найпопулярніший сюжет, з яким стикаються митці. У тварин майже завжди є очі в стилі Діснея, максимально наближені до кола і абсолютно величезні. Для цих очей не рідкість займати половину особи. Щоб відповідати цьому образу, тіло буде непропорційно маленьким. Татуювання черепів також дуже поширені, а переважання яскравих колірних схем означає, що стиль ідеально підходить для мексиканських цукрових черепів. Нарешті, основним типом ньюскул татуювань є карикатури, які представляють собою портрети людей, намальованих в мультяшному стилі. Це можуть бути справжні люди, чарівні дівчата або знамениті персонажі з міфів, легенд і ... телешоу!
 

Фотореалістичні ньюскул татуювання

 
Не всі ньюскул татуювання мультяшні. Якщо прибрати мультяшні чорні лінії і пропорції, стиль ньюскул може створювати злі і фотореалістичні татуювання. Ці татуювання характеризуються унікальним використанням кольору. Замість того, щоб затінювати в чорно-білому кольорі, художники можуть використовувати синій, фіолетовий і рожевий кольори. З кожним додатковим кольором, який використовують художники, шматок татуювання стає яскравішим і правдоподібним.
 

Ньюскул татуювання для чоловіків

 
Чоловічі ньюскул татуювання крім черепів, полум'я і племінних конструкцій, характерних для інших стилів татуювання, досліджують можливості мистецтва. Чоловічі сюжети можуть бути абстрактними, зображуючи знамениті картини, ілюзії або гротескні персонажі, або вони можуть бути конкретними і зображати дівчат пін-ап, карикатури, орлів, якоря і навіть стилізовані серця і троянди. Сюжети, які традиційно вважаються жіночими, отримують чоловічу форму в цьому стилі мистецтва. Крім того, у художників є величезна різноманітність ідей, з якими вони можуть експериментувати. Замість використання вигнутих ліній тонів, які більш жіночні, вони можуть використовувати прямі і стилізовані лінії для створення абстрактної роботи. Це дає татуювання додаткову дозу мужності, незалежно від того, що є її сюжетом.
 

Ньюскул татуювання для жінок

 
Жіночі тату-дизайни також різноманітніші в ньюскул стилі. Вигнуті, тоновані лінії надають деяку жіночність всьому, що вони зображують. Це означає, що сюжети фільмів жахів і жахливі картини, які зазвичай вважаються чоловічими, виглядають чарівно і шикарно в ньюскул стилі. Як реалістичні, так і мультяшні сюжети добре працюють в ньюскул дизайнах, тому можливості абсолютно безмежні. Симпатичні персонажі можуть бути намальовані чудовим або лякає способом, але як і раніше виглядають приголомшливо. Замість того, щоб зосередитися на тому, чи є татуювання жіночої або чоловічої, було б краще подумати про те, яка татуювання підходить саме вам. Незалежно від того, який дизайн ви маєте на увазі, гарантовано буде стиль, відповідний вашої індивідуальності.