Стиль татуювання Полінезія

Татуювання - 16025

Татуювання - 16025

Татуювання - 16026

Татуювання - 16026

Татуювання - 4304

Татуювання - 4304

Стиль татуювання Полінезія

Мало хто знає, що мистецтво татуювання вперше з'явилося в Полінезії. Сучасні татуювання в стилі Полінезія є одними з найкрасивіших і насичених.
 
Полінезія - це невелика група кількість островів, розташованих на площі близько 70 мільйонів квадратних миль в Тихому океані. Острови відомі, як Полінезійський Трикутник, острови, такі як Гаваї, Нова Зеландія, Острів Пасхи і СОМО, включені в цю область.
 
У цій області народився один з найскладніших стилів татуювання. Полінезійські племінні татуювання розрізняються залежно від острова, з якого людина родом і глибоко вкорінений в культурній історії цього місця. Полінезійському татуювання було самої майстерною і складної татуюванням в той час, по крайней мере, до прибуття європейців на південь Тихого океану.
 
У культурі Полінезії не було письма, тому полінезійці використовували татуювання, щоб розповісти про родовід, статевої зрілості, статус і ранзі людини.
 
Значення полінезійських татуювань залежать від особистої історії людини, на якому ця татуювання набита. По суті, маркування розповідають історію життя, яка робить кожну татуювання особистої і унікальною. Татуювання, таким чином, стає обрядом ініціації і історією сімейної лінії.
 
Серед широкого спектру унікальних культур в полінезійських татуюваннях існує кілька спільних рис в дизайнах. Полінезійські візерунки покладаються на шаблони, зібрані разом, що перетинають і доповнюють один одного, щоб створити складний і добре продуманий малюнок. Товсті і тонкі жирні лінії виткані разом, часто з трикутниками і півмісяцями, представленими в кругових узорах. Мотив, схожий на малюнок грецького меандру, часто включається також в полінезійські тату, де суцільна лінія звивається в квадратної або прямокутної рамці.
 
Деякі або всі ці форми використовуються разом для створення племінних татуювань Полінезії. Морські черепахи важливі в житті острова, і тому вони зображені в багатьох місцевих тату дизайнах. Вони складаються з товстих плоских фігур і зазвичай оточені витіюватими племінними узорами. Сонце з променями є ще одним часто зустрічається символом, який входить до складу звивистих полінезійських візерунків. Морські раковини, виконані з геометричних, симетричних форм, часто використовуються також, щоб символізувати століття життя свого роду.
 
На Гаваях татуювання трохи відрізняються від інших полінезійських татуювань тим, що вони мають більш особистий сенс. Сьогодні гавайські квіти, абстрактні племінні візерунки і черепахи дуже популярні і часто набиті з унікальними стилістичними елементами, щоб трохи відрізнятися від традиційного племінного дизайну.
 
Морскаячерепаха є невід'ємною частиною гавайської культури і є традиційним символом процвітання. Отримання дизайну татуювання морської черепахи також є розповіддю про свій родовід і служить даниною предкам. Черепаха асоціюється з духовним світом і як вважають, вільно переміщається між царствами живих і мертвих.
 
Однією з найпопулярніших татуювань на Гаваях є квітка гібіскуса. Для жінок Гавайських островів квітка гібіскуса є дуже символічним і має великий сенс. Це також державний символ Гаваїв. Гібіскус, татуйований типовими товстими, чорними і переплетеними лініями полінезійського стилю, є символом родючості і жіночності.
 
Сучасна татуювання дозволила впровадити безліч квітів, які допомагають зобразити квіти. Для багатьох полінезійських островів індивідуальна острівна культура і історія є наслідком спільного походження, але має свої відмінності.

Фігура Тікі, являє собою міф про створення, який поширений в різних формах на багатьох островах. Найбільш помітна в гавайських і маорійських культурах, фігура Тікі часто спроектована з непропорційною головою, майже такий же великий, як і тіло, з виразним обличчям. Тікі часто зображується, як вирізаний з дерева, такий він у полінезійських творах мистецтва і поклоненія.Крест Marquesan (що відноситься до людей Островів Marquesan) є ще одним загальним символом, знайденим серед полінезійських зразків татуювання і може бути представлений декількома способами. Хрест являє собою комбінацію з чотирьох ліній, які перетинаються один з одним і містяться в колі, що представляє океан і землю. Центр хреста схожий на форму діаманта, який виділяється в товщі пересічних ліній. Marquesan Cross - це зображення балансу і гармонії, оскільки лінії симетричні і покладаються на ідеальний баланс між сторонами, колами і арками.
 
В Самоа татуювання (або татау) - це великі шматки, які можуть пробігати по всьому тілу і розповідати про соціальний статус і про звання того, хто їх носить. Як обряд посвячення, поки татуювання молодої людини незавершена, вони все ще вважаються хлопчиками в культурі самоанцев. Жінок також татуюють. Не так багато, як чоловіків, але набагато більше, ніж жінки в інших областях Полінезії.
 
 Татау зазвичай охоплюють груди, плече і спину і чи талію, стегна і сідниці. Коли чоловік покритий від талії до колін татуювання називається Pe'a і є мірою сили і витривалості, оскільки для її завершення потрібно сотні годин. Татуювання, що покривають тіло, призначені для зображення броні і показують силу воїна. Татау настільки глибоко вкорінений в Самоанська культурі, що самоанци без татуювань називаються словом «голий».

Самоа татуювання більш болюча, ніж західна татуювання, вона робиться без машинок і використовує чорнило, зроблені з сажі і кістки. Татуювання Маорі народилися в Новій Зеландії, батьківщині корінних народів однойменного племені. Татуювання Маорі (або Та Моко) є однією з найважливіших частин культури маорі. Значення цих татуювань - показати історію племені, історію сім'ї, ранг і інші ідентифікуючі чинники.
 
У чоловіків і жінок були різні стилі цієї татуювання, але тема татуювань несе велику вагу всієї культури. Сьогодні багато інших людей, які не входять в культуру маорі, дуже часто роблять такі татуювання, що доводить до засмучення корінних жителів. Для аборигенів Маорі Новій Зеландії Та Моко також є обрядом переходу до дорослого життя.
 
Традиційні татуювання маорі відрізняються від інших полінезійських татуювань тим, що вони в основному складаються з груп тонких ліній, що утворюють в арки і завитки, тоді як гавайські або Самоа тату використовують більш товсті, більш сміливі чорні лінії. Незважаючи на це, татуювання маорі є видатними, експансивними і повинні бути видні всім, хто дивиться на татуйованої людини. Міф про Та Маока говорить про шлюб між чоловіком з племені і принцесою підземного світу. Татуювання була древнім мистецтвом, відомим тільки богам підземного світу, але це мистецтво було подаровано маорі. Згідно з легендою, татуювання є уособлення любові і зв'язку між світом і підземним світом. Таким чином, ритуал татуювання є священним і духовним.
 
Полінезійські татуювання мають багату історію і стали одним з найпопулярніших стилів татуювання в світі. Тонкощі і деталі цих татуювань створюють прекрасні історії, що розповідають про життя і сім'ї людини.