Стиль татуювання треш-полька

Татуювання - 10415

Татуювання - 10415

Татуювання - 10412

Татуювання - 10412

Татуювання - 5144

Татуювання - 5144

Татуювання - 2085

Татуювання - 2085

Татуювання - 1869

Татуювання - 1869

Татуювання - 1867

Татуювання - 1867

Татуювання - 2088

Татуювання - 2088

Татуювання - 20

Татуювання - 20

Стиль татуювання треш-полька

Реалістична треш-полька - це мальовничий стиль тату, який створений німецькими художниками Сімоною Плафф і вовки мерщика в клубі татуювань Buena Vista. Волко характеризує це як суміш «реалізму і трешу»; реалізму і абстракції; технологічності і людяності; історію дивних сполучень минулого і сьогодення; мистецтво поєднання протилежностей. Автори створюють дивовижний танець гармонії і ритму гармонії на тілі.
 
Цей стиль дуже схожий на коллажирование з поєднанням натуралістичних і фотореалістичних елементів і геометричної графіки. Кінцевий результат - досить хаотична штука. Головною характеристикою треш-польки є контраст: деталі фотореалізму, протилежні простоті графічних елементів, чорний і червоний кольори в контрасті з порожнім простором на шкірі.
 
Треш-полька - це новий, сміливий і революційний стиль, тому мало хто художники-татуювання вміють робити дизайн треш-польки. Насправді вважається, що справжня треш-полька може бути виконана тільки художниками, які створили стиль, вовк і Сімоне. Все інше можна вважати імітацією
 
Хлопці з Buena Vista Tattoo Club, стали авторами та засновниками нового дивного стилю, не знаючи про це. Тепер татуювання в стилі треш-полька поширюються по всій Європі і США. Все більше людей хочуть, щоб цей унікальний дизайн був на їхньому тілі, і тепер термін описує різні новаторські татуювання в авторських стилях, а не тільки оригінальні чорні та червоні татуювання.
 
Треш-полька - хороший стиль, який потрібно шукати, якщо ви хочете велику татуювання, так як для цього стилю потрібен великий полотно. Позитивний момент полягає в тому, що ви можете додати багато подробиць і сенсу в свої татуювання: фрази, символи, портрети можуть бути включені в татуювання треш-полька. Вам не потрібно вибирати між реалістичною і постмодерністської татуюванням, тому що ви можете мати обидва стилю в одному дизайні!