Стиль татуировки Трайбл

Татуювання - 16025

Татуювання - 16025

Стиль татуировки Трайбл

Племінні або первісні татуювання - це одна з найстаріших і найбільш незрозумілих форм мистецтва в світі татуювань. Стиль трайбл - це носій самого сильного символізму і уособлення історії людства.

Трайбл татуювання і їх історія


Трайбл татуювання пережили відродження в популярній культурі завдяки мисленню «назад до природи», яке було на піку моди в кінці 80-х років і стало торговою маркою покоління X, особливо в кінці 80-х і початку 90-х років. Покоління X глибоко занурилися в культуру корінних народів усього світу. Тінейджери кооптували ряд культурних символів, починаючи з одягу і закінчуючи їжею. Модифікації тіла, що включають татуювання і сережки і «пробки» здобули жахливу популярність. Найважливішим аспектом цього кросскультурного буму стало впровадження траййбл татуювання в сучасну контркультуру, яка в кінцевому рахунку усунула історичні та культурні бар'єри між традиційними племінними татуюваннями і людьми, які вирішили нанести їх на свою шкіру в XX столітті.

Трайбл татуювання в острівних культурах


Трайбл татуювання мають неймовірно давню традицію, що сягає тисячі років. Багато стилі татуювання, з якими ми знайомі сьогодні, сягають корінням в племінні татуювання в тій чи іншій формі. Племінна татуювання було унікальний для певної культури або субкультури, як правило, як засіб диференціювання себе від інших місцевих племен або культурних груп.

Мета татуювання в первісних культурах


Племінні татуювання, що залишилися в сучасному світі, які ми пов'язуємо з цим терміном, є поєднанням традиційних візерунків маорі, Полінезії і Самоа. У рідних культурах ці татуювання використовувалися для ідентифікації носіїв як членів племені, відображали їх соціальний статус, а в деяких випадках застосовувалися в медичних і релігійних ритуалах. Лінії і форми, які використовуються в цих стилях татуювання, часто зображували тварин або інші елементи природи і племінної життя. Залежно від використовуваних елементів дизайну ці татуювання розповідали історію людини і його роду. Татуювання воїнів часто включали в себе малюнки тваринного тотема, який ілюстрував силу і доблесть воїна в битві. Зображення, що представляють море, також були поширені, оскільки всі культури, пов'язані з племінної татуюванням, традиційно жили поблизу океану.

Татуювання корінних культур зазвичай створювалися з використанням тільки чорного чорнила і наносилися з використанням порожніх голок, виготовлених з місцевих предметів: бамбука, кістки, голок дикобраза і інших натуральних матеріалів. Деякі культури розширювали свої фарби в залежності від наявності місцевих пігментів, часто включаючи червоні або жовті кольори, хоча більшість племінних прикрас було зроблено чорним кольором.

Різні стилі трайбл татуювань


Більшість з нас знайоме з сучасної трайбл татуюванням, але ви можете бути здивовані, побачивши, наскільки сучасний стиль татуювання нагадує традиційні твори мистецтва. У той час як сучасні первісні дотримуються складною і часто «заплутаною» гри ліній, традиційні дизайни тату в племінному стилі були неймовірно різноманітні. Різноманітність стилів, яке простежується від одного племені до іншого і від однієї культури до іншої було необхідно для досягнення їх первісної мети: допомогти власнику створити зовнішній вигляд, який міг би швидко і легко зв'язати його з певним племенем і статусом носія в цьому племені.

Племінні татуювання часто включали в себе елементи короткої лінії, кола, візерунки, а в деяких випадках великі секції суцільних чорних смуг, схожі на сучасний стиль татуювання під назвою блекворк. Всі ці елементи могли бути використані разом, або тільки деякі з них, в залежності від племені. Розміщення тату на тілі також було важливим моментом і могло символізувати статус власника в племені. Первісні образу часто формували свого роду «тканий» малюнок, використовуючи комбінацію візерунків, що робило їх схожими на тартановим пледи шотландських кланів.

Сучасні дизайни трайбл татуювання


В цілому племінна татуювання в сучасній культурі носить чисто естетичний характер. На додаток до втрати оригінальної символіки сучасні племінні татуювання часто включають в себе сучасні образи, малюнки і предмети, але використовують плавні форми, загальні для стилю. Все більше людей вважають за краще носити ці татуювання, щоб показати власну культурну спадщину. дехто вважає, що носіння цих татуювань людьми, які не пов'язані з оригінальними первісними культурами, зіпсувало мистецтво в очах широкої громадськості. Ті, хто живе в племінних спільнотах на островах, як і раніше поважають ці тату і використовують в своїх початкових цілях. Сучасна трайбл татуювання в основному вважається банальною - це наслідок буму 90-х, коли такі тату стали дуже масовими.