Стиль татуювання дотворк
Стиль татуювання дотворк

Дотворк - один з найскладніших стилів. Складні геометричні зображення створюються тільки точками. Художник татуювання повинен бути дуже терплячим і дуже талановитим, тому що він повинен розмістити кожну точку в потрібному місці. Багато тату-художники, що працюють в стилі Дотворк, відмовилися від використання тату-машинки і виконують татуювання ручної роботи.


Чорно-біле татуювання
Чорно-біле татуювання

Чорно-біла татуіровка - це стиль татуювання, який використовує тільки чорне чорнило в різних відтінках і зазвичай використовує одну голку. Вважається, що цей стиль татуювання стався з в'язниць і пізніше популяризували в тату-салонах.


Традишнл (Традиційний стиль татуювання)
Традишнл (Традиційний стиль татуювання)

Перші тату-машинки з'явилися починаючи з 1872 року, ми зараз розглядаємо традиційний метод татуювання. Машинка для татуювання змінила галузь і привела до появи різних стилів татуювань. Давайте подивимося на традиційні татуювання.


Стиль татуювання графіка
Стиль татуювання графіка

Графічний стиль татуювання з'явився зовсім недавно, але вже став справжнім бумом. Стиль прийшов разом з молодими тату-художниками - вихідцями зі шкіл мистецтва, графіки, а також з мистецтва вуличного графіті. Графічна татуювання має сильний вплив сучасної естетики і утилітарною простоти.


Стиль татуювання блекворк
Стиль татуювання блекворк

Блекворк - один з найпопулярніших стилів татуювання. Згідно назві стилю, в їх дизайні багато абсолютно чорних ділянок, аостальние кольору майже не використовуються. Іноді додаються червоні і білі елементи. Такі татуювання унісекс, вони відмінно виглядають на тілі мучіни або жінки. Часто це просто хороший малюнок, але іноді він зображує цілу сюжетну історію, якусь сторінку коміксів або секретне значення для її власника.


Космічний стиль татуювання
Космічний стиль татуювання

Космічний стиль татуювання спірне явище. Космічна татуювання може бути зроблена в будь-якому стилі, але такі татуювання об'єднані спільною темою. Планети, зірки, галактики і орбіти. Багато синього, фіолетового і пурпурного. Все це породжує цілком впізнаваний і самобутній стиль.


Стиль татуювання акварель
Стиль татуювання акварель

Акварельний стиль татуювання останнім часом стали надзвичайно популярними серед ентузіастів татуювання. Акварельні татуювання створюються таким же чином, використовуючи ті ж інструменти, що і звичайні татуювання. Єдиними відмінностями є стилі і методи затінення і забарвлення, які використовуються у створенні цих татуювань.


Стиль татуировки лайнворк
Стиль татуировки лайнворк

Стиль татуировки лайнворк — новый, набирающий популярность. Лайнворк — простые линии, объединенные в один рисунок. Стиль является наследником графического стиля, но намного более минималистичный и строгий.


Стиль татуювання мінімалізм
Стиль татуювання мінімалізм

Мінімалізм - це витриманий і лаконічний стиль, який бере своєю елегантністю. Закон стилю - це геометричні форми, мінімум кольорів, малі масштаби. В основних мотивах стилю є символи, тварини, знаки, квіти, ілюстрації з книг.


Стиль татуювання реалізм
Стиль татуювання реалізм

Реалістичний стиль прийшов в татуювання з великого мистецтва. Класичний реалізм був частиною образотворчого мистецтва, ще в епоху Відродження, а нині знайшов свій шлях у світ татуювань, який пережив епоху свого становлення в другій половині 20-го століття. З тих пір реалістичний стиль стає все більш вишуканим і надзвичайно популярним.


Стиль татуювання нео-Традішнл
Стиль татуювання нео-Традішнл

Стиль татуювання нео-Традішнл розширює традиційний стиль, щоб включити більше глибини, більше варіантів ширини ліній і більш широку кольорову палітру. Теми стилю часто віддають данину поваги класичним темам, оновлюючи, але не повністю замінюючи традиційні мотиви.


Стиль татуювання орнаментал
Стиль татуювання орнаментал

Стиль татуювання Орнаметал бере початок в історії орнаментів стародавніх цивілізацій, які досягли досконалості за часів Римської імперії. Такі татуювання складаються з декоративних візерунків і відомих художніх елементів - римських, грецьких, Ассірії, перських і будь-яких інших.


Японський стиль татуювання
Японський стиль татуювання

Традиційний японський стиль татуювання, його дизайни і стилістичні ноти залишаються популярними джерелами натхнення багатьох сучасних татуювань. Багато тату-художники вважають за краще комбінувати старі мотиви з новими ідеями, щоб створювати дизайни, які варіюються від цікавих сюжетів до тонких творів мистецтва.


Стиль татуювання хендпоук
Стиль татуювання хендпоук

Хендпоук - цей саморобна татуювання. Якщо ваші руки не для нудьги і вам не шкода себе, людей, зомбі і тещу, то хендпоук це ваш стиль. Беремо голку, фарбу і відразу за справу - набивати мінімалістичне мілашество прямо на власній шкурі. Стиль ще називають Stick and Poke - що грайливо перекладається, як тикати палицею. Насправді мова йде про великий голці з ручкою.


Стиль татуювання треш-полька
Стиль татуювання треш-полька

Реалістична треш-полька - це мальовничий стиль тату, який створений німецькими художниками Сімоною Плафф і вовки мерщика в клубі татуювань Buena Vista. Волко характеризує це як суміш «реалізму і трешу»; реалізму і абстракції; технологічності і людяності; історію дивних сполучень минулого і сьогодення; мистецтво поєднання протилежностей. Автори створюють дивовижний танець гармонії і ритму гармонії на тілі.


Стиль етнічне татуювання
Стиль етнічне татуювання

Етнічні татуювання часто називають первісними або традиційними. Етнічні - найточніше визначення даного стилю тату. Коріння етнічного тату-мистецтва можна знайти в численних племенах і етнічних групах по всьому світу, а також в історії, включаючи древніх єгиптян, вікінгів, галлів, кельтів, інуїтів і багатьох інших культур з Борнео, Таїланду, Північної Африки, Філіппін і навіть островів Тихого океану.


Стиль татуювання Ньюскул
Стиль татуювання Ньюскул

Ньюскул татуювання - відомі своїми яскравими квітами, густий насиченою лінією і мультяшними пропорціями. Незважаючи на своє ім'я, на них в значній мірі впливає традиційна американська татуювання.


Біоорганіка
Біоорганіка

Стиль татуювання біоорганікі являє собою абстрактну візуалізацію течії життя і складається з деталей, які взяті в природному світі. Кістки, зуби, вени, м'язи, ребра і інші образи внутрішніх частин людського тіла. Подібно біомеханічних тату, де індустріальні елементи, робомеханіка і технології злиті з анатомічної структурою людини, биоорганические татуювання роблять те ж саме, але з більш «органічними» деталями.


Стиль татуювання біомеханіка
Стиль татуювання біомеханіка

Біомеханіка - це стиль татуювання, який поєднує частини і елементи машин і роботів з органікою - кістками, венами і нервами. Якщо ми говоримо про біомеханічному мистецтві, будь то татуювання, комікси, ескізи або живопис, головне ім'я, яке потрібно назвати, - це Ханс Гігер. Гігер, як художник популяризував біомеханічне мистецтво ще в 1979 році, коли він розробив дизайн істот і загальну стилістику для знаменитого фільму «Чужий».


Стиль татуювання орієнтал
Стиль татуювання орієнтал

Орієнтал або східний стиль ніколи не перестає оновлюватися. Багато можливостей для дизайну татуювання розгортається, як тільки ви вирішите вивчити цей стиль: сотні тим з азіатського фольклору і віковими традиціями та роботи незліченних художників татуювання з усього світу, уособлюють цей стиль.


Стиль татуювання олдскул
Стиль татуювання олдскул

Олдскул, або стара школа татуювання відноситься до західного (особливо американському) тату-стилю. У західному світі довгий час було не прийнято робити татуювання у всіх, крім моряків. Південно-західні племена Асі і полінезійці мають велику культуру татуювання. Сам термін «татуювання» походить від таитянского слова ( «ta-ttow», який є звуком їх традиційної тату-машини). Острови стали джерелом тату-культури і проникли в західний світ завдяки морякам.


Гравюра
Гравюра

Будь то різьблення по дереву або стара шрімсшоу, мистецтво татуювання протягом століть перебувало під впливом гравюр.


Стиль татуювання Полінезія
Стиль татуювання Полінезія

Мало хто знає, що мистецтво татуювання вперше з'явилося в Полінезії. Сучасні татуювання в стилі Полінезія є одними з найкрасивіших і насичених.


Стиль татуювання скетч
Стиль татуювання скетч

Татуювання в стилі Скетч - схожа на ескіз або начерк, але хороший і цілісний настільки, що є закінченим твором. Звичайно, cкетч є повноцінним стилем і є майстри, які працюють тільки з ним, але іноді такі тату виходять зі справжніх ескізів.


Стиль татуировки Трайбл
Стиль татуировки Трайбл

Племінні або первісні татуювання - це одна з найстаріших і найбільш незрозумілих форм мистецтва в світі татуювань. Стиль трайбл - це носій самого сильного символізму і уособлення історії людства.


Стиль татуювання Чикало
Стиль татуювання Чикало

Татуювання в стилі Чикало виділяються серед своїх побратимів знаковою тонкої чорною лінією, виразною чорно-білої картинкою і м'яким, але виразним затінюванням. Чикало - це реалістичний і крутий вигляд, а також дивовижна історія образів.