Маленьке татуювання: 15 самих надихаючих ідей тату

Маленьке татуювання: 15 самих надихаючих ідей тату

Якщо ти хочеш татуювання, але дуже боїшся починати, то кращий вибір - це маленька татуювання. Можливо, ти хочеш татуювання зі змістом або цікавим дизайном. Існує величезна кількість абсолютно чудових маленьких татуювань, які тобі точно сподобаються і надихнуть тебе.
 
Гори, ліси і глибокі гарні кольори. Татуювання мрійника і романтика. Людини, який не втратив зв'язок з природою і бачить свій шлях, шлях в нескінченність життя.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/85
 
Але ідею нескінченності життя можна підкреслити і скромною, але стильною графікою. Чого вартий ця плаваюча по колу медуза. З якого боку не глянь на неї.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/55

У концепцію маленької татуювання відмінно вписуються тату з квітами, які існують у всіх можливих і неможливих стилях і кольорах. Троянди, півонії і нарциси усеівают тіла любительок татуювань і, можливо, деяких особливо зухвалих любителів.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/15721
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/15729
 
А символізм кольорів, як і символізм більшості маленьких татуювань говорить нам про життя. Ось розкритий бутон квітки, що чекають бджіл, щоб продовжити подорож у вічність.

https://cooltattoo.com.ua/tattoos/15723
 
Мініатюрна татуювання може бути просто символом - серцем або зіркою Давида. Нашийник теж підійде, де ти бачив любов без домінування і підпорядкування.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/13982
 
А ще мініатюрна татуювання і мінімалізм зовсім не одне і те ж. Мінімалізм - це реальна відсутність багатства квітів і деталей. Забитий чорним квітів від п'ят до маківки громадянин має цілком минималистичную але, аж ніяк неї мініатюрну татуювання. Наступна татушка мініатюрна і мінімалістичний.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/14887
 
Мініатюрними можна вважати різні татуювання з написами, твітами, статтями та іншими посланнями до бога і людям. А то ми і так не знаємо "що тут був Вася", навіть якщо це не написано шрифтом з вензелями десь поверх крижової кістки. Звичайно, інша справа якщо це вірші Бодлера.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/14022
 
Будь ласка, скажи, що ти не схожий на нього ...
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/13955
 
Крім інших збочень, мініатюрна татуювання може бути дуже мальовничій і по-справжньому художній. Тату-майстри примудряються зображати картини з сюжетами в дуже невеликих формах. І це круто.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/14854
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/15858
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/13831
 
Маленька татуювання може зображати тему космосу, яку зазвичай не виділяють в окремий стиль. А даремно. Слідуючи заповітам великого Стівена Хокінга, майстри зображують космічний простір на шкірі тлінних тел місцевих гуманоїдів. І роблять це добре.
 
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/14744
https://cooltattoo.com.ua/tattoos/14743
Коментарі (1) Рейтинг (0)

Tattoo 3 года назад

https://cooltattoo.org/tattoos/13801

Сибірський фестиваль татуювання 2018 відбудеться 17-19 серпня в лофт-парку «Підземка». На учасників чекають цікаві конкурси, майстер-класи, шоу-програма, тату-шоу Братів Лобанових "Kolotun" і багато веселощів.

Московський Тату-Фестиваль 2018 відбудеться з 4-го по 6 травня в клубі Stadium. Вас чекає конкурс тату-майстрів, конкурс боді-пейнтінга і перша конвенція виробників тату-машинок і устаткування.


Кращі фотографії чоловічих і жіночих татуювань 2021