Татуювання на животі

Татуювання - 16012

Татуювання - 16012

Татуювання - 15794

Татуювання - 15794

Татуювання - 15751

Татуювання - 15751

Татуювання - 15856

Татуювання - 15856

Татуювання - 15849

Татуювання - 15849

Татуювання - 16038

Татуювання - 16038

Татуювання - 16002

Татуювання - 16002

Татуювання - 10793

Татуювання - 10793

Татуювання - 10699

Татуювання - 10699

Татуювання - 5693

Татуювання - 5693

Татуювання на животі

Однак, іноді розумніше мати татуювання, які ви можете легко приховати, коли це необхідно. Татуювання на животі - ідеальний вибір - вони виглядають приголомшливо, сексуально і привабливо як для чоловіків, так і для жінок.

Якщо ви дівчина і у вас татуювання живота, ви повинні думати про своє майбутнє. Якщо ви плануєте якось стати мамою, майте на увазі, що ваше тіло зміниться. Живіт є хорошим місцем для тату, але ваша татуювання може бути не такою ж після вагітності. Але якщо ви вже народили і маєте якісь розтяжки, які вас турбують, то татуювання на животі повністю приховає їх. До речі, ці моменти також актуальні для молодих чоловіків, які люблять пиво. До 30 ви можете відмовитися від пива і відправиться в спортзал, але наслідки розгулу все одно дадуть про себе знати.

3D-метелик на животі


Татуювання метеликів - один з найкрасивіших і найбільш жіночих тату.
3D-метелик на животі виглядає настільки реальною. Якщо ви лежите в парку або на пляжі, ви можете змусити людей думати, що у вас і справді є метелики на животі. Якщо ви шукали 3D-татуювання, то це один з найкращих варіантів для вас.

Татуювання птаха Фенікс


Фенікс - одне з найкрасивіших і могутніх істот. Це міфологічні птахи, які буквально воскресають. Коли вони вмирають, вони запалюють себе в чудовий вогонь. Потім вони виходять із власного попелу - відроджуються і оживають, стаючи краще ніж раніше. Татуювання фенікса є відродження, зростання, життя, довговічність і інші подібні атрибути.

Татуювання слона на животі


Татуювання слона популярні в наші дні. Головне в татуюваннях слона то, що вони можуть бути зроблені на кожній частині тіла, і вони можуть бути крихітними або величезними. Слон буде виглядати приголомшливо на всьому животі. Крихітний слон також буде чудовий.

Маленька барвиста Мандала


Маленькі і барвисті татуювання будуть мати гарний вигляд на вашому животі. Мандали дуже важливі в певних культурах, оскільки вони представляють собою досконалість, вічність, єдність і повноту.

Татуювання з трьома очима


Шанувальникам Ігри Престолів сподобаються ідеї триокого вовка або триокого ворона? Однак вовк - хижак ночі, один з найгірших кошмарів природи. Багато культур асоціюють вовків з лідерством, благородними воїнами і навіть захисниками невинних. Але вовки також утворюють пари на все життя, тому ці величні істоти також уособлюють сім'ю, відданість і вірність, крім сили, могутності й інтелекту.

Татуювання сови на животі


Сови - також нічні істоти, пов'язані з мудрістю і інтелектом. Структура їх крил робить практично безшумними. Сови також є символом божественного, свободи і бачення, будучи символом знання та мудрості.

Орхідея на животі


Квіти можна знайти майже скрізь. Але орхідеї відносяться до рідкісних і найкрасивіших. Цей унікальний і екзотичний квітка - відмінний елемент дизайну татуювання. Багато культур вважають орхідеї афродизіаком. Татуювання орхідей більш підходять для чуттєвих людей, оскільки вони містять багато сексуальних конотацій і значень.