Татуювання на грудях

Татуювання - 15901

Татуювання - 15901

Татуювання - 15988

Татуювання - 15988

Татуювання - 16025

Татуювання - 16025

Татуювання - 12061

Татуювання - 12061

Татуювання - 14416

Татуювання - 14416

Татуювання - 16012

Татуювання - 16012

Татуювання - 11024

Татуювання - 11024

Татуювання - 10835

Татуювання - 10835

Татуювання - 11366

Татуювання - 11366

Татуювання - 15475

Татуювання - 15475

Татуювання на грудях

Татуювання на грудях популярний спосіб показати ціле творіння на власному тілі. Ця велика область шкіри і ви можете зобразити набагато більше, ніж можна було б в іншому місці. Груди - приголомшливе місце для масштабних татуювань. Ви можете показувати свої татуювання, коли хочете, а в решту часу вони можуть бути приховані під одягом.
 

Японскі татуювання на грудях

 
В Японії татуювання набагато менш поширені, ніж в Сполучених Штатах або в Європі. Спочатку пов'язані з якудзою, татуювання всього тіла в японському стилі часто покривають більшу частину грудей. Ці татуювання на грудях унікальні, тому що художники зазвичай не закривають центр грудей. Чоловіки (жінки не є одержувачами такого типу татуювання всього тіла) можуть частково розстібати свої сорочки і не показувати свої татуювання.
 

Татуювання Маорі

 
Маорі також, як відомо, татуюють груди ритуальним способом. Це плем'я є найбільш відомим в плані татуювань. Тату прикрашають їх особи і голови. Ці закручені візерунки і символи також можуть сягати вниз по шиї аж до грудей.
 

Жіночі татуювання на грудях

 
Більшість татуювань на грудях роблять собі чоловіки - на грудях легко зображати великі татуювання кораблів, релігійні татуювання та інші хитромудрі дизайни. Деякі жінки також роблять татуювання на грудях. Таку татуювання дуже легко заховати, особливо жінкам, які не схильні ходити без одягу. Татуювання на грудях жінки також можуть бути дуже збудливими для їх партнерів. Популярні теми для татуювань на жіночих грудей включають імена, серця, квіти, метелики та інші жіночі зображення.
 

Чоловічі татуювання на грудях

 
Чоловіки, які вважають за краще робити татуювання на грудях, зазвичай шукають великий простір для відображення складного образу. Однією з найпопулярніших і старих картин, які можуть бути набиті на грудях людини, є корабель. Зазвичай це стара шхуна або піратський корабель. Багато матроські татуювання були зроблені на грудях, в тому числі морські зірки, якоря і ластівки - все вони мають власний зміст.
 
Інші популярні зображення включають портрети, серця (щось, що людина може не хотіти відображати на більш видимої частини свого тіла) і написи / слова.