Татуировка на боку (на ребрах)

Татуювання - 15988

Татуювання - 15988

Татуювання - 10835

Татуювання - 10835

Татуювання - 10793

Татуювання - 10793

Татуювання - 10699

Татуювання - 10699

Татуювання - 7723

Татуювання - 7723

Татуювання - 3744

Татуювання - 3744

Татуювання - 3728

Татуювання - 3728

Татуювання - 3432

Татуювання - 3432

Татуювання - 2255

Татуювання - 2255

Татуювання - 2025

Татуювання - 2025

Татуировка на боку (на ребрах)

Татуювання на боці (на ребрах) дуже популярні, з дизайном, починаючи від невеликих цитат і фраз і закінчуючи гігантськими картинами, які простягаються від пахв до стегна. У будь-якому випадку татуювання на боці легко заховати, коли це необхідно, і не хвилюватися, як це вплине на вашу кар'єру в професійному світі.

При плануванні татуювання майте на увазі, що розмір і деталі вашого дизайну визначають кількість болю, яке ви відчуєте, а татуювання на боці один з найболючіших видів татуювання.

Скільки болю ви відчуєте під час нанесення татуювання на боці?


Ребра вважаються однією з найболючіших областей, тому що шкіра там тонка, а кістки близькі до поверхні. Звичайно, тим, у кого висока терпимість до болю, буде легше, але якщо хтось з низьким больовим порогом відчайдушно хоче татуювання на боці, то він повинен розглянути щось просте і маленьке з тонкими лініями.

Оскільки ребра вважаються одним з найбільш болючих місць для тату, більшість художників радять не робити перше татуювання, тому що ви не будете знати, чого чекати і можете опинитися не готові. Іноді людям доводиться зупиняти сеанс татуювання, так як біль занадто нестерпна і справа закінчується незавершеним дизайном. Нанесення татуювання в іншому місці тіла дозволяє людям зрозуміти, якого болю варто очікувати.

Як це працює?


Машина, яка використовується для татуювань, має голку, яка переміщається вгору і вниз, пробиваючи шкіру. Голка проникає під епідерміс і в дерму, куди вводяться чорнило, і де люди будуть бачити чорнило, коли татуювання повністю заживає. Деякі кажуть, що процес нанесення тату схожий на те, що хтось шкребе гострим предметом по шкірі, але для інших це відчуття може бути дуже болісним.

Про який рівень болю ми говоримо?


Залежно від художника і дизайну, відчуття може бути від терпимого до вкрай неприємного. Деякі художники почнуть повільно, щоб ви могли пристосуватися до відчуття. Як тільки голка почне пронизувати шкіру, людина може відчути як ніби його зарізали ножем. Паніка буде наростати разом з болем, поки художник не витягне її голку для короткої перерви. Процес буде йти швидше, якщо ви зберетеся і не будете нервувати або тремтіти. Досвідчений майстер буде робити татуювання з дуже короткими паузами, щоб закінчити швидше.

Як тільки татуювання буде закінчена, художнику, можливо, доведеться повернутися і доторкнутися до кількох місцях. Чекайте, що це буде гіршою болем всього процесу, так як шкіра вже дуже чутлива.

Допомога в процесі заживання татуювання?


В першу ніч після процесу шкіра легко дратується, і це може бути схоже на м'який сонячний опік або сильне печіння. Ймовірно, вас відправлять додому з тонким шаром покриття, який ви повинні зняти через 24 години. Носіть вільні сорочки протягом перших тижнів після отримання татуювання на ребрах. Навіть якщо все виглядає добре, нове татуювання - це відкрита рана. Поставтеся до процесу загоєння з усе відповідальністю. Наносите захисний шар лосьйону перед сном і намагаєтеся не спати на татуйованому боці.

Ви будете відчувати дуже сильне свербіння, але важливо не дряпати! Ви можете нанести лосьйон (наприклад, масло какао) на татуйовані область, щоб полегшити свербіж.

Тримайте шкіру чистою і сухою. Дотримуйтесь інструкцій свого художника по догляду за татуюваннями. Купання може бути ускладнене протягом перших кількох днів, так як шкіра буде залишатися чутливою. Це відбувається з татуюванням в будь-якому місці, але це не триватиме довго. Через кілька тижнів шкіра почне відчувати себе нормально і виглядати більш природно.

Чи зашкодить носіння бюстгальтера моєї татуювання під час загоєння?


Тканина, яка треться за новою татуювання, може не тільки пошкодити малюнок, але і перешкодити правильному лікуванню. Після того як ваша татуювання практично зажила (після декількох тижнів), це вже не проблема, і ви можете носити бюстгальтер не турбуючись.

Якщо я набираю вагу або займаюся спортом чи змінить форму татуювання?


Повільне і помірне збільшення або втрата ваги або м'язової маси не повинно суттєво впливати на татуювання. Але втрата або отримання великої ваги, швидше за все, спотворить малюнок і викличе розтяжки або провисання шкіри.

Це деякі з багатьох речей, які потрібно врахувати, перш ніж призначати зустріч з тату-художником. У кожного свій досвід нанесення татуювання. Деякі вважають біль обрядом посвяти. Вам потрібно зіткнутися з болем, щоб отримати татуювання, і не кожен готовий до цього.