Татуювання на лобку

Татуювання - 15823

Татуювання - 15823

Татуювання - 15901

Татуювання - 15901

Татуювання - 16166

Татуювання - 16166

Татуювання - 16002

Татуювання - 16002

Татуювання - 4306

Татуювання - 4306

Татуювання - 2255

Татуювання - 2255

Татуювання - 1463

Татуювання - 1463

Татуювання на лобку

Жіночі інтимні татуювання були в моді навіть у диких первісних жінок ще давним-давно до нашої ери. У четвертому тисячолітті до н. е. мешканці Месопотамії прикрашали інтимні місця сонцем, місяцем, зірками і зображували квіткові візерунки. Такі інтимні татуювання були майже незамінним прикрасою жіночого тіла.

Символізм інтимних татуювань


Інтимні татуювання виразно підкреслюють яскраву індивідуальність, унікальність, чистоту і жіночність. Квіткова тема найстильніша і актуальна. Часто квіти поєднуються зі знаком гороскопа. Для баранів рекомендується фіолетовий колір, бичка - ромашки, близнюкам - глід, раків - дубове листя, левам - гостролистий, дів - горіхові гілки, ваг - березка, скорпіонам - хмільні квіти, стрільцям - хризантема, козерогам - падуб, водоліям - підсніжник, рибам - примула.
 
Інтимна татуювання для жінок найчастіше робиться, щоб оживити відносини, додати інтриги і урізноманітнити, постільні сцени, сексуальні ігри і сімейні скандали. Не кожна дівчина готова наносити на своє тіло еротичні малюнки. Різні пошленькіе теми популярні серед чоловіків. А ось татуювання на інтимних частинах жінки роблять часто.
 
Інтимні лобкові татуювання є еротичними або символічними. На додаток до квітів дуже популярні метелики, кішки, скорпіони. Зовсім недавно образ метелика - вважався відмітною ознакою повій, але тепер, коли мистецтво татуювання стає більш художнім, багато персонажів і образи відновлюють цінності предків. Метелик - символ відродження, свободи, краси і тонкощі. Метелики виділяються кращими якостями, пов'язаними з людською душею, безсмертям.
 
Скорпіон в Японії як символ мужності, в поєднанні з квіткою - відданість, любов, довге сімейне життя. Кішки втілюють витонченість, сексуальність, непередбачуваність і самодостатність. Дикі кішки уособлюють харизму, сміливість, силу і свободу. Еротичні малюнки кішок дають символізм таємничості цієї тварини. Протягом історії людства, багато народів вважали кішок священними тваринами, які є вісниками богів і є по-справжньому магічними істотами.
 
З розвитком реалізму в мистецтві татуювання стають популярними портрети. Як інтимні татуювання для дівчат, входять в моду фото улюблених, як символ вірності і вічного кохання і легкої форми ідіотизму. Найчастіше це оригінальний подарунок для чоловіків. Хоча, для інтимних татуювань, фото не зовсім підходить в зв'язку з мінливістю любовної удачі.
 
Виконуючи татуювання в інтимних місцях, ви можете забути про догмах, лицемірства та забобонах - тому що цей вид прикраси абсолютно не призначений для цікавих очей. Тут ви можете реалізувати всю свою уяву і найсміливіші бажання.