Татуювання на голові

Татуювання - 14484

Татуювання - 14484

Татуювання - 15751

Татуювання - 15751

Татуювання - 16000

Татуювання - 16000

Татуювання - 5269

Татуювання - 5269

Татуювання - 2155

Татуювання - 2155

Татуювання - 2019

Татуювання - 2019

Татуювання на голові

Головна перевага татуювання на голові є те, що її можна легко заховати просто відростивши волосся. У той же час таке татуювання не залишає вам вибору, якщо ви хочете поголити собі голову, або лисієте, то ваша голова назавжди залишиться прикрашена малюнком.
 
Татуювання, розміщена на голові, безумовно приверне багато уваги. Це приголомшливий шанс виділиться з натовпу, показуючи, що ви унікальний індивід, а не рядовий член суспільства. Ще, такі татуювання часто вибирають люди, у яких на голові є шрами, щоб закрити їх.
 
Потрібно багато сміливості, щоб зробити татуювання на голові. Дизайни таких тату сильно варіюються, це можуть бути яскраві, монохромні або навіть 3D-татуювання. Якщо голова повністю лиса, немає ніяких перешкод для художньої творчості, в той час як волосся на голові створюють певні труднощі для татуировщика. Крім того, не рекомендується, щоб таке татуювання перебувала під прямими сонячними променями. Використання сонцезахисного крему і капелюхів буде необхідною умовою, щоб малюнок не зблід.
 
Татуювання голови не є вибором для першої татуювання в життя, як правило, у людей, що роблять татуювання на голові вже є інші тату. Дуже важко знайти людину, яка хоче помістити свою першу татуювання на голову, так як є менш екстремальні місця.
 
Слід також враховувати факт ніжності цієї частини тіла. Шкіра тут тонка, і досить болісно робити татуювання тут. Подумайте двічі: чи готові ви витримати біль протягом кількох годин?
 
Татуювання голови не нова, але дуже смілива тенденція. Тільки хоробрі і творчі люди приймають рішення, щоб зробити це. Таке татуювання це буде викликати несхвалення у багатьох людей і суспільства в цілому.
 
Для татуювань на голові існує величезна кількість різних дизайнів і часто вони величезні і барвисті. Іноді люди роблять просто великі очі на всю голову в різних стилях, це виглядає дуже оригінально і цікаво.
 
Жінки зазвичай роблять татуювання на голові, яка починається на шиї, і закінчується на задній частині голови або навіть вище. Татуювання голови призначена тільки для дівчат з короткими стрижками, і якщо дівчині нададуть татуювання, її можна легко сховати під довгим волоссям. Голова - це не місце для першої татуювання, так як це досить незвично, зухвало і дуже боляче робити це, оскільки шкіра тут близька до кістки.
 
Пам'ятайте, що татуювання на голові вимагають, щоб ваша голова постійно голилися. Чоловіки це легше, ніж жінкам. Татуювання - це відповідальне рішення, яке залишиться з вами на все життя, так що подумайте відповідально перш, ніж віддати себе в руки тату-майстра.