Місця на тілі для татуювань

Татуювання на руці
Татуювання на руці

Часто татуювання на руках починається з маленького малюнка, який поступово переростає в рукав на всю руку. Поверхня рук є унікальною завдання творчості для тату-художників. Зрештою, рукав повинен мати гарний вигляд з усіх боків! Вам особисто потрібно пройти через біль, пов'язану з татуюваннями рук.


Татуювання на плечах
Татуювання на плечах

Плече найпопулярніше місце для татуювання, по крайней мере, серед чоловіків. Ця широка пласка область забезпечує велику кількість місця для складного малюнка, який може бути показаний або прихований за бажанням носія.


Татуювання на стегні
Татуювання на стегні

Для великої татуювання, яку можна набити без пекельного болю найкращим місцем є стегно. Нога пропонує неймовірно універсальне місце для татуювання. Жінки схильні наносити татуювання високо на стегні.


Татуювання на грудях
Татуювання на грудях

Татуювання на грудях популярний спосіб показати ціле творіння на власному тілі. Ця велика область шкіри і ви можете зобразити набагато більше, ніж можна було б в іншому місці. Груди - приголомшливе місце для масштабних татуювань. Ви можете показувати свої татуювання, коли хочете, а в решту часу вони можуть бути приховані під одягом.


Татуювання на животі
Татуювання на животі

Татуювання на животі чертовски сексуальні. В основному люди роблять татуювання, щоб привернути увагу до своєї персони. Ось чому кожен намагається отримати оригінальну татуювання на місці, яке піймає увагу глядачів.


Татуювання на спині
Татуювання на спині

Спина може бути одним з кращих варіантів місця для татуювання. Багато людей починають свою першу татуювання на спині. Спина підходить для багатьох стилів і видів татуювання, оскільки задня частина - найбільша область шкіри на тілі.


Татуювання на шиї
Татуювання на шиї

Є певні місця для татуювання, які найкраще працюють з маленькими мінімалістичним малюнками: зап'ясті, ребра, кісточка і, звичайно, задня частина шиї.


Татуювання на зап'ясті
Татуювання на зап'ясті

Татуювання на зап'ясті дуже красиві і привабливі. Це відмінне місце, яке завжди на виду. Але якщо відповідально підійти до вибору майстра і сюжету, то татуювання на зап'ясті буде радувати ваш погляд кожен день.


Татуювання на гомілці
Татуювання на гомілці

Гомілка - приваблива частина тіла, для нанесення татуювання. Таку татуювання легко приховати або показати, коли захочете. І чоловіки і жінки носять татуювання на гомілки.


Татуювання на попі
Татуювання на попі

Чи можна робити татуювання на дупі? Що скаже бабуся? Чи схвалюють друзі і подруги? Та годі вам! Татуювання на попі 10 місяців буде ховатися в тіні, щоб нарешті показати себе на короткий час на пляжі. 10 місяців в тіні всього лише на кілька днів сонячного світла, ти будеш зобов'язаний показати всім з якого ти тіста.


Татуировка на боку (на ребрах)
Татуировка на боку (на ребрах)

Татуювання на боці (на ребрах) дуже популярні, з дизайном, починаючи від невеликих цитат і фраз і закінчуючи гігантськими картинами, які простягаються від пахв до стегна. У будь-якому випадку татуювання на боці легко заховати, коли це необхідно, і не хвилюватися, як це вплине на вашу кар'єру в професійному світі.


Татуювання на пальцях
Татуювання на пальцях

Милі і делікатні татуювання виглядають чудово на пальцях і кінчиках пальців. Це відмінний варіант для тих, хто трохи переймається з приводу отримання першої татуювання Дизайн в цій області повинні бути мініатюрними і навіть мінімалістичним. Але тату-майстра здатні створювати шедеври буквально з пари ліній.


Татуювання на лобку
Татуювання на лобку

Жіночі інтимні татуювання були в моді навіть у диких первісних жінок ще давним-давно до нашої ери. У четвертому тисячолітті до н. е. мешканці Месопотамії прикрашали інтимні місця сонцем, місяцем, зірками і зображували квіткові візерунки. Такі інтимні татуювання були майже незамінним прикрасою жіночого тіла.


Татуювання на голові
Татуювання на голові

Головна перевага татуювання на голові є те, що її можна легко заховати просто відростивши волосся. У той же час таке татуювання не залишає вам вибору, якщо ви хочете поголити собі голову, або лисієте, то ваша голова назавжди залишиться прикрашена малюнком.