Чоловічі татуювання

Татуювання - 17765

Татуювання - 17765

Татуювання - 17756

Татуювання - 17756

Татуювання - 17830

Татуювання - 17830

Татуювання - 17114

Татуювання - 17114

Татуювання - 16875

Татуювання - 16875

Татуювання - 16639

Татуювання - 16639

Татуювання - 16642

Татуювання - 16642

Татуювання - 16125

Татуювання - 16125

Татуювання - 14626

Татуювання - 14626

Татуювання - 15218

Татуювання - 15218

Чоловічі татуювання

Люди люблять прикрашати своє тіло, і татуювання стали одним з таких інструментів. Красиво оформлені татуювання привертають увагу всіх поколінь, від підлітків до більш старих.

Тяга до прикраси свого тіла - це природа людини. Головною силою, яка змушує набивати татуювання, є її краса, і не має значення, чи є це картиною квітки або страшної гримасою демона. Люди більше звикли бачити татуйованих чоловіків, але в наш час жінки вже майже не відстають в цій справі.

Літні і дурні люди часто не схвалюють таке самовираження виходячи з того, що в старі часи тільки в ув'язнених були татуювання. Але час змінюється, і в даний час чоловіки люблять цей вид мистецтва і використовують його, щоб підкреслити найпривабливіші частини свого тіла або з особистих причин. Вони роблять тату як знак, пам'ять, нагадування про важливе, яке залишиться на протязі всього життя.

Татуювання для чоловіків завжди були сповнені символізму, розповідаючи історію про особу людини. Стародавні воїни і воєначальники, прикрашали свої тіла безліччю різних складних картин або татуювань, несучи пам'ять про успішні битвах і важливих соціальних змінах.

Сучасні татуювання несуть менше канонічного символізму. У більшості випадків чоловіки вирішують зробити такий крок, щоб показати свою жорстокість, рішучість, мужність або романтичну сторону особистості. Але такі конструкції не роблять татуювання менш значущими: чоловіче тіло, покрите професійної і стильною татуюванням, привертає увагу жінок.

Несвідомо жінки ставлять чоловіків з татуюваннями в категорію тих, хто виконує свої обіцянки і можуть довести свої слова діями. Це хороша мотивація і реклама.

Місця для чоловічої татуювання


Розміщення - одна з найважливіших речей для татуювання. Дизайн може бути унікальним, творчим і дійсно привабливим, але якщо він не масштабується по відношенню до тіла, він не буде працювати так, як ви хочете. Ви хочете татуювання зі своїм дизайном або просто для заповнення порожнього місця на вашому тілі? Головне пам'ятати, що татуювання має доповнювати ваше тіло, бути частиною його і виглядати природно.

Чоловіки дуже креативні, коли справа доходить до вибору частини тіла, на яке вони хотіли б нанести татуювання. Найпопулярніші місця:

 
 • Татуювання на шиї. Чоловіки люблять це місце, а маленькі картинки виглядають тут особливо добре. Найпопулярніші дизайни - це павука або кажан. Особливо популярні первісні орнаменти.
 • Однією з кращих частин для чоловічої татуювання - це верхня частина грудей. Тут можна завдати великої дизайн. Симетричні татуювання виглядають дуже красиво! Пул ескізів тут широкий і дає вам свободу вибору без обмежень.
 • Спина є бестспітом для величезних дизайнів татуювання, таких, як дракони, або навіть ціла картина.
 • Коли справа доходить до рук, чоловіки вважають за краще робити тату на передпліччі. Тату особливо привабливо для тих, у кого є великі трицепси або дельтоіди. Внутрішня сторона руки трохи більш чутлива, але букви і цитати виглядають особливо привабливими тут. Для все руки дуже популярні татуювання-рукава.
 • Первісні візерунки стародавні ескізи зазвичай наносять на ноги і гомілки. Це додає мужності власнику, плюс гомілки менш болючі, ніж інші частини тіла.
 • Татуювання на боках виглядають абсолютно фантастично і можуть бути чим завгодно: від буквених рядків до складних дизайнів. Якщо ви вирішили отримати татуювання на боках, ви повинні знати, що процес буде надзвичайно болючим, а заживання триватиме протягом 1-2 місяців. Це залежить від розміру, складності малюнка і фізичних особливостей вашого тіла.
 • Живіт не найкраще місце для татуювання. Ви повинні бути чесними з самим собой.Через кілька десятків років ваше миле пузико перетвориться в пивний живіт, і ваша колишня крута татуювання перетвориться в хаос.
В кінцевому підсумку татуйований чоловік повинен виглядати як людина, яку ви не можете собі уявити без татуювання.
 

Популярні ідеї чоловічої татуювання

 
Різноманітність ідей для чоловічої татуювання настільки багато, що ви можете проводити тижні в пошуках досконалої татуювання. Вибір дизайну дуже складний, і істинний сенс малюнка буде відкритий тільки для власника. Якщо ви ще не вирішили, який ескіз вибрати, ви завжди можете переглянути фотографії в інтернеті, щоб вибрати один підходить саме вам. Однак, є кілька широко використовуваних ідей для чоловічих татуювань:
 
 • Обладунки. Цей дизайн покриває руку від зап'ястя до ліктя або навіть плеча. Вміст може бути іншим, але в більшості випадків обладунки відмінний вибір.
 • Полінезійські татуювання і стиль маорі. Полінезійські татуювання мають свою історію. Тільки чоловікам дозволялося носити їх і тільки з якихось причин. У стародавні часи кожна татуювання мала бути заслуженою, і тільки тоді її можна було намалювати. В даний час існують різні види і варіації полінезійських татуювань. Вони повинні відрізнятися від традиційних.
 • Біомеханіка. Це досить новий і розвивається стиль в дизайнах татуювань, в якому представлені фотографії механічних істот, що імітують дії або інші стани. Багато біомеханічні татуювання переймають з коміксів.
 • Якір - це символ балансу і чоловічий надійності. Це загальний дизайн для моряків, які проводять більшу частину свого часу в море, для людей, які люблять море і тих, хто живе поруч з ним. Якір також є символом раннього християнства.
 • Корабель - це символ надії і парусного спорту. Багато людей з такими татуюваннями мають зв'язок між життям і життям корабля. Жінка і корабель - дві несумісні речі. Корабель часто зображується як символ долі.
 • Череп - це один з найсильніших і популярних символів тату. Він символізує смерть, страх і загробне життя. Кожна культура інтерпретує череп по-іншому. Для одних культур череп має позитивний сенс, пам'ять про минулих, для інших - це символ зла і смерті.
 • Лев - цар звірів. Людина з такою татуюванням хоче показати свою силу і лідерські якості.
 • Скорпіон - це красива і екзотична татуювання. Їх зазвичай виконують в армії.
 • Написи і цитати. Рядки можуть бути написані англійською, Японському, Китайському, Латинському, Російському або іншою мовою з використанням хитромудрого шрифту. Ієрогліфи були надзвичайно популярні і часто зустрічаються зараз.
Незалежно від того, яку татуювання ви виберете, вона повинна бути значимою тільки для вас.