Яка різниця між тимчасової і постійної татуюванням?

 Яка різниця між тимчасової і постійної татуюванням?

При нанесенні татуювання майстер наповнює фарбою глибший шар шкіри. Цей малюнок залишиться з вами на все життя.

Тимчасове татуювання, також відома як косметична татуювання, являє собою введення кольору в верхній шар епідермісу, таке татуювання зберігає колір протягом обмеженого періоду часу. Тату-художник - це людина, яка робить постійну татуювання.

Коментарі (0) Рейтинг (0)

Фестиваль художнього татуювання "KHARKIV TATTOO FEST 2018" відбудеться 9-10 червня 2018 на арт-заводі "Механіка". На фестивалі Мастров чекає конкурс тату-мистецтва в 33 номінаціях і цінні призи за його підсумками.

Санкт-Петербурзький Тату-фестиваль 2018 відбудеться з 8-го по 10-е червня в клубі А2 за адресою проспект Медиків, 3. На фестиваль зберуться понад 200 майстрів татуювання з усього світу.

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.