Як видалити татуювання?

 Як видалити татуювання?

Якщо ви шкодуєте про зроблену татуювання, ви можете видалити її за допомогою лазера, але немає ніякої гарантії, що результат буде вас задовольняти.
 
Існує ризик утворення рубців або пігментації дефектів. Вартість лазерного видалення варіюється в залежності від розміру і форми, і ви повинні платити. Процедура вимагає 8-10 сеансів, щоб видалити татуювання.

Коментарі (0) Рейтинг (0)

З 14 по 16 вересня 2018 го року в московському лофт «Надія» відбудеться фестиваль Moscow Tattoo Week 2018. 200 тату-майстрів змагатимуться за звання кращого художника.

Московський Тату-Фестиваль 2018 відбудеться з 4-го по 6 травня в клубі Stadium. Вас чекає конкурс тату-майстрів, конкурс боді-пейнтінга і перша конвенція виробників тату-машинок і устаткування.

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.