Як вибрати татуювання чоловіку?

 Як вибрати татуювання чоловіку?

Перш ніж вибирати собі чоловічу татуювання перевір чи підходить тобі це. В першу чергу переконайся, що у тебе в штанах є яйця. Якщо на дотик вони досить міцні, то можна перевірити рівень тестостерону і продовжувати. Пам'ятай, що татуювання погано виглядають на млявому і пузатому мужика. Якщо все погано, то почни з тренажерного залу.

Якщо тебе хвилює питання ціни чи турбує, як до твоєї татуюванні поставляться в сім'ї і на роботі - не роби тату. Ти ще не досить дорослий і недостатньо мужик.

Якщо ти все вирішив, то почни з вибору теми тату, яка підкреслить твій індивідуальний погляд на світ. Можна навіть погортати паблік в ВК і наш сайт, щоб освіжити розуміння того, які татуювання бувають. Коли ви визначилися з темою починайте шукати майстра, що працює в обраній вами темі.

Будь готовий мати справу з майстром живуть в іншому місті або навіть іншій країні. Ти ж хочеш круту татуювання, а не яку-небудь. І пам'ятай. Якщо татуювання виглядає добре на іншу людину, то на тобі вона буде виглядати, як гівно. Тому що ти цей ти, а не той хлопець з картинки. Будь собою.

Коментарі (1) Рейтинг (5)

Tattoo 2 года назад

Это оченнь правильный совет по выбору татуировки.

З 14 по 16 вересня 2018 го року в московському лофт «Надія» відбудеться фестиваль Moscow Tattoo Week 2018. 200 тату-майстрів змагатимуться за звання кращого художника.

Фестиваль художнього татуювання "KHARKIV TATTOO FEST 2018" відбудеться 9-10 червня 2018 на арт-заводі "Механіка". На фестивалі Мастров чекає конкурс тату-мистецтва в 33 номінаціях і цінні призи за його підсумками.

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.