Як тату впливає на людину?

 Як тату впливає на людину?

Після того як ви зробите татуювання ваша загальна самооцінка і рівень щастя виростуть. Вони будуть рости з кожною новою тату. Ви просто будете почувати себе краще і це відіб'ється на загальній течії вашому житті.
 
Вам буде зустрічатися погані люди, які спробують судити або засуджувати вас за ваш вибір, але вони судили б вас і без татуювання. Різниця в тому, що тату - це усвідомлений вибір - ваш вибір - і ви швидко навчитеся ставити таких людей на місце і розривати з ними контакти. І це теж в позитивно відіб'ється на вашому житті. Татуювання стане швидким детектором непотрібних для вас ідіотів.
 
Після отримання татуювання багато людей почнуть дивитися на ваші тату з інтересом і навіть вирячився на них. Ви зможете бентежити цих людей ловлячи їх погляди. Вас дістануть питаннями про те, де і за скільки ви робили своє татуювання. Але ви зустрінете багато дійсно класних людей просто тому, що вони підійдуть, щоб подивитися на ваші татуювання.
 
У питанні приховування татуювань досить дотримуватися дрес-коду для конкретних соціальних ситуацій, як це зробив би «нормальний» людина. Наприклад, діловий костюм приховає ваші татуювання, навіть якщо ваше тіло забито майже повністю. Важливий нюанс, під час початку роботи з новими людьми краще прихований татуювання тижні на дві, щоб справити перше враження на основі особистих якостей. Через цей час ніхто не судитиме про вас за фактом наявності татуювань, ну якщо не брати до уваги непотрібних ідіотів, які вам і так не потрібні.

Коментарі (0) Рейтинг (0)

Фестиваль художнього татуювання "KHARKIV TATTOO FEST 2018" відбудеться 9-10 червня 2018 на арт-заводі "Механіка". На фестивалі Мастров чекає конкурс тату-мистецтва в 33 номінаціях і цінні призи за його підсумками.

Санкт-Петербурзький Тату-фестиваль 2018 відбудеться з 8-го по 10-е червня в клубі А2 за адресою проспект Медиків, 3. На фестиваль зберуться понад 200 майстрів татуювання з усього світу.

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.