Як довго заживає тату?

 Як довго заживає тату?

Ваша татуювання буде виглядати повністю зажила лише через 2-3 тижні, але вона може здатися злегка блискучою і шорсткою ще пару тижнів. Ці терміни є актуальними, поки все йде добре, без будь-яких інфекцій і при правильному адекватному догляді.
 
Шкіра під поверхнею татуювання, заживає трохи повільніше ніж на поверхні - процес може зайняти до 2-4 місяців. Саме тому будь-які виправлення та доповнення в тому ж місці будуть набагато більш болючими в цей період.
 
Важливо враховувати, що зазначені терміни актуальні для більшості, але не для всіх. Люди різні. У кожного свої унікальні властивості шкіри і імунні системи. Тому дві різні людини ніколи не будуть збігатися по швидкості загоєння татуювання, а у деяких цей процес може бути трохи довше, або швидше.

Коментарі (0) Рейтинг (0)

З 14 по 16 вересня 2018 го року в московському лофт «Надія» відбудеться фестиваль Moscow Tattoo Week 2018. 200 тату-майстрів змагатимуться за звання кращого художника.

Сибірський фестиваль татуювання 2018 відбудеться 17-19 серпня в лофт-парку «Підземка». На учасників чекають цікаві конкурси, майстер-класи, шоу-програма, тату-шоу Братів Лобанових "Kolotun" і багато веселощів.

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.