Як довго заживає тату?

 Як довго заживає тату?

Ваша татуювання буде виглядати повністю зажила лише через 2-3 тижні, але вона може здатися злегка блискучою і шорсткою ще пару тижнів. Ці терміни є актуальними, поки все йде добре, без будь-яких інфекцій і при правильному адекватному догляді.
 
Шкіра під поверхнею татуювання, заживає трохи повільніше ніж на поверхні - процес може зайняти до 2-4 місяців. Саме тому будь-які виправлення та доповнення в тому ж місці будуть набагато більш болючими в цей період.
 
Важливо враховувати, що зазначені терміни актуальні для більшості, але не для всіх. Люди різні. У кожного свої унікальні властивості шкіри і імунні системи. Тому дві різні людини ніколи не будуть збігатися по швидкості загоєння татуювання, а у деяких цей процес може бути трохи довше, або швидше.

Коментарі (0) Рейтинг (0)

Санкт-Петербурзький Тату-фестиваль 2018 відбудеться з 8-го по 10-е червня в клубі А2 за адресою проспект Медиків, 3. На фестиваль зберуться понад 200 майстрів татуювання з усього світу.

Московський Тату-Фестиваль 2018 відбудеться з 4-го по 6 травня в клубі Stadium. Вас чекає конкурс тату-майстрів, конкурс боді-пейнтінга і перша конвенція виробників тату-машинок і устаткування.

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.