Фестиваль художнього татуювання "KHARKIV TATTOO FEST 2018"

Фестиваль художнього татуювання "KHARKIV TATTOO FEST 2018"

Фестиваль художнього татуювання "KHARKIV TATTOO FEST 2018" відбудеться 9-10 червня 2018 на арт-заводі "Механіка". На фестивалі Мастров чекає конкурс тату-мистецтва в 33 номінаціях і цінні призи за його підсумками.

Відвідувачі фестивалю зможуть познайомитися з интресном тату-художниками, а також зробити нову або відновити стару татуювання.

На фестивалі буде діяти шоппінг-зона де можна буде придбати обладнання, витратні матріали, різні тату-аксесуари і авторські сувеніри. Всіх відвідувачів чекає насичена концертна та шоу-програма.Коментарі (0) Рейтинг (0)

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.

Кращі фотографії чоловічих і жіночих татуювань 2021