Санкт-Петербурзький Тату-фестиваль 2018

Санкт-Петербурзький Тату-фестиваль 2018

Санкт-Петербурзький Тату-фестиваль 2018 відбудеться з 8-го по 10-е червня в клубі А2 за адресою проспект Медиків, 3. На фестиваль зберуться понад 200 майстрів татуювання з усього світу.

Якщо ви зважилися зробити собі татуювання, то зможете отримати її прямо на фестивалі. А також вибрати з великого числа ескізів, флеші і малюнків всіх напрямків і стилів. Кращий підхід з вашого боку це домовиться з обраним майстром заздалегідь.

На фестивалі ви зможете купити обладнання і матеріали, а також отримати знижки від провідних виробників тату-індустрії. А ще познайомиться з технологічними новинками 2018 го року.

Любителі тематичної стилістики зможуть придбати сукні в стилі пін-ап, і футболки з принтами знаменитих татуировщиков, дитячу одяг з тату-артом, ремені, гаманці, біжутерія, вироби зі срібла та інші авторські сувеніри.

Художники зможуть взяти участь в чемпіонаті з боді-арту в номінаціях "Bodypainting" і "Face Art". Любителі татуювань зможуть познайомитися з виставкою робіт тату-художників.

Тату моделей чекає конкурс портретних фотографій "Tattoo Festival Face". Моделі зможуть знайти фотографів, фотографи моделей, а роззяви фірмове пиво фестивалю і горішки.Коментарі (0) Рейтинг (0)

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.

Кращі фотографії чоловічих і жіночих татуювань 2021