Сибірський фестиваль татуювання 2018

Сибірський фестиваль татуювання 2018

Сибірський фестиваль татуювання 2018 відбудеться 17-19 серпня в лофт-парку «Підземка». На учасників чекають цікаві конкурси, майстер-класи, шоу-програма, тату-шоу Братів Лобанових "Kolotun" і багато веселощів.

В рамках фестивалю ви зможете дізнатися найсучасніші тату-тренди і познайомиться з кращими російськими та зарубіжними тату-художниками. Якщо ви хочете зробити собі татуювання на фестивалі рекомендуємо вам заздалегідь зв'язатися з обраним майстром.

Вас чекає конкурс тату-Мастров і конкурс тату-моделей, на яких будуть обрані кращі з кращих.

Для початківців тату-майстрів на фестивалі будуть різні майстер-класи та лекції, а головне - можливість особисто дізнатися секрети майстерності у кращих тату-художників. І також ви зможете навчиться малювати тату-ескізи.

Ви можете придбати сувеніри, туту-аксесуари, тату-устаткування і витратні матеріали за вигідними фестивальним цінами.
Коментарі (0) Рейтинг (0)

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.

Кращі фотографії чоловічих і жіночих татуювань 2021