Тату-фестиваль Moscow Tattoo Week 2018

Тату-фестиваль Moscow Tattoo Week 2018

З 14 по 16 вересня 2018 го року в московському лофт «Надія» відбудеться фестиваль Moscow Tattoo Week 2018. 200 тату-майстрів змагатимуться за звання кращого художника.

У конкурсі майстрів фестивалю братимуть участь команди World Famous Tattoo Ink, Lithuanian Irons, Kwadron, Equaliser by Kwadron, Radiant Colors, Excalibur, Tattoo Pharma.

На потіху глядачам фестивалю виступлять CIRQUE OF THE OBSCURE - це злиття барвистого тату-фестивалю з містичним цирковим дійством.

Під час фестивалю ви зможете отримати задоволення, татуювання, купити атрибутику і авторські тату-речі, отримати консультації майстрів, знайти собі нормального чоловіка, дружину або циркового ведмедя.Коментарі (0) Рейтинг (0)

Ти не боїшся нічних кошмарів і найжахливіших демонів. Навпаки, тебе бавлять люди, які бояться смерті і потойбічних сил. Ти хочеш показати, що безстрашний перед лицем смерті і найзловісніших кошмарів. Спеціально для тебе ця добірка найкрутіших пекельних татуювань.

Татуювання з квітами дуже популярні в різних стилях, розмірах і кольорах. Квіти роблять татуювання більш привабливою і красивою. Якщо ваші татуювання занадто нудні і сумні, ви можете додати кілька красивих квітів, щоб зробити їх більш привабливими.

Кращі фотографії чоловічих і жіночих татуювань 2021