Фіолетовий колір татуювання

Татуювання - 17830

Татуювання - 17830

Татуювання - 16875

Татуювання - 16875

Татуювання - 1642

Татуювання - 1642

Татуювання - 15660

Татуювання - 15660

Татуювання - 15752

Татуювання - 15752

Татуювання - 15575

Татуювання - 15575

Татуювання - 15857

Татуювання - 15857

Татуювання - 15864

Татуювання - 15864

Татуювання - 14854

Татуювання - 14854

Татуювання - 14853

Татуювання - 14853

Фіолетовий колір татуювання

Фіолетовий колір татуювання поєднує в собі спокійну стабільність синього і запеклу енергію червоного. Фіолетовий колір асоціюється з королівською родиною, благородством, розкішшю, владою і амбіціями. Фіолетовий також символізує багатство, екстравагантність, творчість, мудрість, гідність, велич, відданість, мир, гордість, таємницю, незалежність і магію.
 
Фіолетовий - це рідкісний колір в природі, і в результаті часто розглядається як має священний і магічний сенс. Лаванда, орхідея, бузок і фіолетові квіти вважаються ексклюзивними і цінними.
 
Фіолетовий колір надає безліч ефектів на розум і тіло, він заспокоює розум і нерви, зміцнює дух, створює відчуття духовності, підвищує чутливість, заохочує уяву і творчість.
 
Фіолетовий допомагає знайти себе у Всесвіті. Різні відтінки фіолетового мають різні значення. Світло-фіолетові відтінки символізують жіночу енергію і чуттєвість, а також романтичні і ностальгічні почуття. Темно-фіолетові відтінки викликають відчуття смутку, смутку і розчарування. Яскраві фіолетові відтінки уособлюють багатство і влада.
 
Світло-фіолетовий або лавандовий - жіночний, витончений, елегантний колір, який вже давно асоціюється з вишуканими, багатими жінками. У той час як фіолетовий колір символізує королівську владу, лаванда означає красу і жіночність. Лаванда вважається «дорослим» рожевим. Колір лаванди демонструє унікальність і особливість.
 
Оскільки фіолетовий колір створюється шляхом поєднання сильного теплого кольору з сильним холодним, він зберігає як теплі, так і холодні властивості. З одного боку, фіолетовий колір може посилити уяву і творчий потенціал, з іншого боку, занадто багато фіолетового кольору може спровокувати примхливість.
 
Протягом всієї історії фіолетові одягу носили люди королівської крові і володарі високого рангу. Багато хто вважає, що це правда, тому що рідкісне поява фіолетового в природі зробило його одним з найдорожчих барвників.
 
Додаткові слова, які символізують різні, відтінки і значення фіолетового кольору: сливовий, лавандовий, бузковий, чортополох, орхідея, ліловий, пурпурний, королівський, аметистовий, вино, гранат, баклажан, шовковиця, слива.