Зелений колір татуювання

Татуювання - 17765

Татуювання - 17765

Татуювання - 17756

Татуювання - 17756

Татуювання - 17870

Татуювання - 17870

Татуювання - 17830

Татуювання - 17830

Татуювання - 17113

Татуювання - 17113

Татуювання - 17114

Татуювання - 17114

Татуювання - 16459

Татуювання - 16459

Татуювання - 15823

Татуювання - 15823

Татуювання - 11657

Татуювання - 11657

Татуювання - 1642

Татуювання - 1642

Зелений колір татуювання

Зелений колір, колір життя, оновлення, природи і енергії. Зелений колір татуювання пов'язаний зі значеннями зростання, гармонії, свіжості, безпеки, родючості і природи. Зелений також є символом грошей, фінансів, банківської діяльності, амбіцій, жадібності і ревнощів.
 
Зелений колір має цілющу силу і вважається, найспокійнішим і розслаблюючим для людського ока. Зелений колір займає більше місця в спектрі, який видно людському оку, і це домінуючий колір в природному оточенні. Люди, так звикли бачити зелений всюди.
 
Завдяки асоціації зеленого кольору з оновленням, зростанням і надією, часто зелений колір означає брак досвіду і необхідність зростання. Зелений символізує зростання і відродження, сезон, коли всі рослини оживають і наповнюються життям після холодних зимових місяців.
 
Зелений впливає на нас фізично і духовно декількома різними способами. Зелений - заспокійливий, розслаблюючий і молодий. Зелений колір - це колір, який допомагає полегшити тривогу, депресію і нервозність. Зелений також приносить з собою почуття надії, здоров'я і оновлення, а також волю, співчуття і гармонію. Зелений колір часто використовується для позначення безпеки при рекламі ліків і медичних виробів. Зелений колір безпосередньо пов'язаний з природою і енергією, тому він також широко використовується для реклами і просування «зелених» продуктів.
 
У різних культурах зелений колір має різні значення. Наприклад, зелений колір є національним кольором Ірландії і зазвичай асоціюється з удачею, Лепрекон, конюшини і Днем Святого Патрика. В татуюванні ці образи виключно популярні.
 
Вважається, що зелені дорогоцінні камені допомагають створити рівновагу, сприяти змінам і зростання, плекати почуття надії і оптимізму. Різні відтінки, відтінки зеленого мають різні значення. Наприклад, темно-зелений символізує жадібність, амбіції і багатство, жовто-зелені - хвороба, ревнощі і боягузтво, а оливково-зелений - традиційний колір світу.
 
Додаткові слова, які уособлюють різні відтінки і значення зеленого кольору: смарагд, морський зелений, морська піна, оливковий, зелений горошок, трава, яблуко, м'ята, ліс, зелень, лист, аквамарин, берил, шартрез, ялина ,, сосна, мох, нефрит, шавлія, сік, вірідій.