Синій колір татуювання

Татуювання - 17765

Татуювання - 17765

Татуювання - 17830

Татуювання - 17830

Татуювання - 16875

Татуювання - 16875

Татуювання - 16642

Татуювання - 16642

Татуювання - 15823

Татуювання - 15823

Татуювання - 1642

Татуювання - 1642

Татуювання - 10415

Татуювання - 10415

Татуювання - 12004

Татуювання - 12004

Татуювання - 10835

Татуювання - 10835

Татуювання - 15752

Татуювання - 15752

Синій колір татуювання

Синій колір татуювання символізує небо, море, і пов'язаний з відкритими просторами, свободою, інтуїцією, уявою, експансивністю, натхненням і чутливістю. Синій також висловлює значення глибини, довіри, вірності, щирості, мудрості, впевненості, стабільності, віри та інтелекту.
 
Синій колір робить позитивний вплив на розум і тіло. Як колір духу, він викликає почуття спокою і задоволеності. Синій допомагає уповільнити обмін речовин в організмі, охолоджує запал і допомагає збалансованості і самовираження.
 
Однак не всі сині відтінки безтурботні і спокійні. Електричний або блискучий синій стає динамічним, драматичним, привабливим кольором, який висловлює хвилювання. Крім того, деякі відтінки синього можуть виглядати як холодні.
 
Синій може бути сильним і стійким, легким і доброзичливим. Синій використовується, щоб символізувати благочестя і щирість в геральдиці. Синій колір має велике значення в релігійних навчаннях, приносить мир або, як вважається, відсікає поганих духів. В Ірані синій колір трауру, а на Заході блакитна весільна стрічка представляє собою любов.
 
Синій колір передає значення, важливість і впевненість, не створюючи похмурих і зловісних почуттів. Ось звідки взявся корпоративний синій костюм, а також синя уніформа поліцейських і пожежників. Синій часто асоціюється з інтелектом, стабільністю, єдністю і консерватизмом.
 
Вважається, що блакитні дорогоцінні камені допомагають створити спокій і розслаблення в кризових ситуаціях або хаотичних ситуаціях, відкрити потік спілкування між близькими, відчути щиру натхнення і знайти мужність говорити від душі.
 
Різні відтінки, відтінки і відтінки синього мають різні значення. Наприклад, темно-синій може розглядатися як елегантний, багатий, витончений, розумний і старомодний королівський синій колір, який може представляти перевагу, а світло-блакитний може означати чесність і надійність.
 
Додаткові слова, які позначають різні відтінки, відтінки і значення синього кольору: сапфір, блакить, берил, блакитний, кобальт, індиго, флот, королівський, блакитний, синюватий, темно-синій, шифер, сталевий синій, прусський синій.