Кольори татуювань

Чорний колір татуювання
Чорний колір татуювання

Чорний колір татуювання пов'язаний з силою, страхом, таємницею, силою, авторитетом, елегантністю, формалізмом, смертю, злом і агресією, авторитетом, заколотом і витонченістю. Для інших квітів чорний колір потрібно, щоб підкреслити глибину і настрій відтінків.


Червоний колір татуювання
Червоний колір татуювання

Червоний - це колір крові і вогню. На татуювання він є символом любові, пристрасті, бажання, тепла, туги, похоті, сексуальності, чутливості, романтики, радості, сили, лідерства, мужності, сили, сили волі, люті, гніву, небезпеки, злості, гніву, дії і рішучості. Червоний колір пов'язаний з самими базовими фізичними, емоційними і фінансовими потребами виживання і самозбереження.


Зелений колір татуювання
Зелений колір татуювання

Зелений колір, колір життя, оновлення, природи і енергії. Зелений колір татуювання пов'язаний зі значеннями зростання, гармонії, свіжості, безпеки, родючості і природи. Зелений також є символом грошей, фінансів, банківської діяльності, амбіцій, жадібності і ревнощів.


Синій колір татуювання
Синій колір татуювання

Синій колір татуювання символізує небо, море, і пов'язаний з відкритими просторами, свободою, інтуїцією, уявою, експансивністю, натхненням і чутливістю. Синій також висловлює значення глибини, довіри, вірності, щирості, мудрості, впевненості, стабільності, віри та інтелекту.


Жовтий колір татуювання
Жовтий колір татуювання

Жовтий колір татуювання - це колір сонця, надії та щастя, але він має протилежні асоціації. З одного боку, жовтий колір означає свіжість, щастя, позитивність, ясність, енергія, оптимізм, освіченість, пам'ять, інтелект і радість, а з іншого - трусость і обман. Тусклый або грязний жовтий колір може символізувати себе застереженням, хворобою та ревністю.


Фіолетовий колір татуювання
Фіолетовий колір татуювання

Фіолетовий колір татуювання поєднує в собі спокійну стабільність синього і запеклу енергію червоного. Фіолетовий колір асоціюється з королівською родиною, благородством, розкішшю, владою і амбіціями. Фіолетовий також символізує багатство, екстравагантність, творчість, мудрість, гідність, велич, відданість, мир, гордість, таємницю, незалежність і магію.